برپایی سایت طرفداران نازیسم از سوی حکومت خامنه ایی


سالیان پیش در اوان دهه نود میلادی بود که مطلبی درباره فاشیسم در آلمان نوشتم. در حین مطالعه دوران ناسیونال سوسیالیزم (سوسیالیسم ملی) از اینهمه نکات مشترک میان رژیم خمینی و آلمان هیتلری شگفت زده شده بودم.

در نامه ایی حکومت خمینی را فاشیست مذهبی خواندم که با اعتراض یکی از دوستان که او نیز از مخالفین رژیم بود، مواجه شد. وی میگفت نمیشود به حکومت او چنین نامی داد.

پس از دریافت پست ریاست جمهوری احمدی نژاد، ایدئولوژیک ترین گماشته ولی فقیه ارتجاع ، هرچه بیشتر همجنسی ایندو بیشتر آشکار میشود. سایت «انجمن پژوهشی نازیسم در ایران» که توسط وزارت فرهنگ و وزارت امور خارجه رژیم به ثبت رسیده ، بی گمان آخرین گام در این راستا نخواهد بود.

Advertisements

4 دیدگاه برای «برپایی سایت طرفداران نازیسم از سوی حکومت خامنه ایی»

 1. از آنجايي كه چند وقتي است جنبشهاي ايراني و ملي در بين مردم دوباره در حال زنده شدن است، مأموران جمهوري اسلامي قصد دارند تا با ترويج اينگونه باورهاي پوسيده، حركتهاي ملي‌گراي را به ناسيوناليسم افراطي و نژادپرستي وصل كنند و بدين وسيله آنها را بدنام نمايند. بنابراين لازم است تا اساس حركتهاي ملي را بر اصول حقوق بشر قرار دهيم، نكند به دام اهريمنان بيافتيم.

  1. نخست اینکه کورش رو کوروش نمی نویسن چون اون وقت به طور کلی معنیش فرق میکنه رجعوع شود به لغت نامه دهخدا
   دوم شما مدرک مستندی داری که می گی نازیسم ایران به جمهوری اسلامی مرتبطه یا یه توهم از رویه خیانته
   سوم اینکه فکر نکنم نازیسم پوچ تر و پوسیده تر از ادیان ابراهیمی به ویژه اسلام باشه که با دروغ هاشون هزاران سال به خاطر قدرت مردم رو به جون هم انداختن و چه خونها که نریختن
   چهارم اینکه یکم مطالعتو زیاد کن و در ضمن در مورد همه چی باید اعتدال رو رعایت کرد ولی تنها چیزی که باید تو اون افراط گری کرد ناسیونالیسمه.
   پنجم هم بدرود.

 2. ببین من کاری ندارم که به حرفهای من توجهی میکن یا نه ولی یادت باشه اگه به عمد این کارو انجام میدی که خوب دیگه تو یه خیانت کاری وگرنه یه فریب خورده ای حالا :
  هیتلر کدام جنگ را علیه کشورهم نژادهای ایرانیش به راه انداخت؟
  هیتلر کجا به مردم آلمان خیانت کرد تا جایی که در هنگام تصرف برلین همین مردم آلمان بودند که تا پای جان ایستادگی میکردند.
  هیتلر کجا نفت ایرانیان را به یغما برده است؟
  هیتلر در کدام کودتای نظامی در ایران نقش داشته است؟ و…
  دوست عزیز یا شما نمیدانی یا به عمد خود را به گمراهی کشانده اید شما بر چه اساس و دلیلی با نازیسم مخالفت میکنید؟ شما چه گونه میتوانید خمینی با هیتلر مقایسه کنید مگر هیتلر با زور خود را به مردم آلمان تحمیل کرد مگر با دسیسه انگلیسیها وارد آلمان شد مگر خون مردم آلمان را به شیشه کشید؟
  شما چرا از چرچیل سخنی نمیگوید چرا از به یغما بردن نفت ایران توسط چرچیل صحبتی نمیکنید چرا از حمله ی چچیل به ایران در جنگ جهانی دوم سخن نمیگوید چرا سخنی را که چرچیل در انگلیس هنگام ملی شدن صنعت نفت در ایران را که میگوید ایرانیها سرخود شدهاند و باید را به توپ ببندیک سخنی نمیگوید اگر کسی در ایران صحبت از چرچیل کند افاقی نمی افتد ولی اگر سخنی از هیتلر رانده شود همه به تکاپو می افتند آیا به این خاطر نیست که ایران هنوز مستعمره انگلیس است .
  شما از کدام نژادپرستی صحبت میکنید اگر کسی بخواهد از کشور ناموس و نژاد خود حفاظت کند مجرم است در ضمن موضوع نژاد برتر امری طبیعی و غیر قابل انکار است همان انگلیسیها یا یهودیهایی مه دم از مبارزه با به اصطلاح نژاد پرستی میزنند تو را که زمانی ابر قدرت جهان بودی را به خواب میبرند ولی خود بنگر و ببین همین یهودیها و انگلیسیها چه نژادپرستیها که نمیکنند.
  همان آلمانی که تا قبل از هیتلر هیچ چیز نبود در زمان نازیسم به چنان شکوه اقتصادی میرسد که تا به امروز نیز شاهد آن هستیم با این حال که روزولت هنگام تصرف برلین گفت نخستین کاری که باید بکنیم نابد ساختن اقتصاد آلمان است ولی خوشبختانه نتوانست. ساخت موشک موتور جت تحول در ساختار تانکها هواپیماها و بسیاری دیگر در دوران همین نازیسم به وقوع پیوست پس بهتر است به جای افکار متفقین کمی به خود بیایم به راستی استالین چقدر لهستانی را کشت در ضمن شما نمیخواهد سنگ کشته شده های جنگ جهانی دوم را به سینه بزینید هر گاه دیگران آمدند و برای کشته شده های ایرانی در طول تاریخ گریستند آنگاه شما نیز برای آنها گریه کنید ساده نباشید در طول تاریخ ایرانیها همیشه تنها بوده اند و یادتان باشد ما جز دشمن دوست دیگری نداریم کمی به حرفهای من توجه کنید .
  با سپاس.

 3. دوست گرامی از شما انتظار نداشتم که به این صورت عمل کنید و جوابیه را پاک نمایید به راستی جواب سخن حق نابود ساختن آن است با این حال من دوباره آن را مینویسم.
  نخست از اینکه خیلی سریع به سوالات من پاسخ دادید بسیار متشکرم ولی:
  شما میگوید فرضیه های اشتباه و نتیجه های اشتباه در حالی که شما هنوز به سوالات اساسی من پاسخی ندادید دوست عزیز آیا چرچیل برای کشور ما خرابی به بار آورد یا هیتلر آیا استالین قصد جدایی آذربایجان را از ایران داشت یا هیتلر ؟ کدامیک ؟ آیا این تفکرات شما نیست که اشتباه است؟
  ببینید شما برای هر کاری باید دلیلی داشته باشید از شما میپرسم به چه دلیل شما یا هر ایرانی دیگر باید از نازیسم دوری کند همان چیزی که انگلیسیها از آن خوشنود میشوند دلیل خود را از علاقه نداشتن به هیتلر و نازیسم را بفرمایید؟ به چه دلیل ؟ نازیسم چه خرابی را در ایران به بار آورد؟
  چه گونه شما به این صورت دست به تحریف تاریخ میزنید چگونه دولت نازیسم در پیشرفت اقتصادی آلمان و شکوفایی آن نقشی نداشت دقت کنید در اول اکتبر سال 1920 هر 4 مارک آلمان برابر 1 دلار بود و در اول ژوئیه 1922 این رقم به 000/000/000/4200 میرسد و این بدین معناست که این کشور ارزش پولی خود را از دست داده و برای خریدن یک قرص نان باید چندین میلیارد مارک میپرداختید از این گونه مثالها در تاریخ آن زمان آلمان بسیار زیاد است و این که بخواهیم بگوییم آلمان قبل از تشکیل نازیسم در دوران حکومت ابرت عصر طلایی را میگزرانید امری بسار خنده دار و بس پوچ است دوست گرامی تاریخ را هرگز نمیتوان تحریف کرد . آلمان پس از شکست در جنگ جهانی اول به چنین روزی رسید و حال آنکه پس از جنگ جهانی دوم هنوز قدرت برتر اقتصادی دنیا محسوب میشد.
  ساخت سلاحهای جنگی تنها گوشه ای از کارهایی بود که در دوران شکوفایی اقتصاد آلمان انجام میگرفت و در ضمن این کار در شرایط ویژه آن دوران که بر آلمان تحمیل شده بود بعد از شکست آلمان در جنگ جهانی اول از سوی انگلیس دستور داده شده بود که ارتش آلمان حق ندارد بیش از صد هزار نفر سرباز داشته باشد و هیچ گونه کارخانه سلاح سازی نمیتوانست بسازد آیا کشوری که بخواهد خود را در مقابل دشمنانش مجهز کند کار اشتباهی را مرتکب میشود؟ آیا همین آمریکا انگلیس اسرایل و روسیه بخش زیادی از بودجه مملکتی را صرف پروژه های نظامی و تسلیحاتی نمیکنند؟
  بار دیگر میگویم ربط دادن خمینی به هیتلر سیاستی است که یهودیها و انگلیسیها به دنبال آن بوده اند چرا با استالین مقایسه نمیشود ؟ کسی که به اصلاح نژادی فکر میکرد و آرامش را برای تمام مردم دنیا خواستار بود را چگونه میتوان با خونخوارهای دیگر مقایسه کرد . ایران تا 1400 سال پیش قبل از حمله ی اعراب ملعون ابر قدرت دنیا محسوب میشد پس از ورود جانوران عرب به ایران و بعد از آن مغولها و بسیاری از قومها و قبیله های دیگر حال خود قضاوت کنید چه به سر این کشور آمده است البته قبول دارم که فقط این امر باعث عقب ماندگی کشور نیست ولی نقش بسزایی را ایفا میکند . بار دیگر میگوییم پس چرا ما با انگلیسیها روسها یهودیها کاری نداریم آیا این موضوع کمی شک برانگیز نیست؟ شما هرگز نمیتوانید سیاهی را به سپیدی ربط بدهید . آیا این متفقین پیروز نیستند که تاریخ را به نفع خود نوشته اند آیا شباهتی بین اعدامهای 67 و دستور قتل عام 12 هزار افسر لهستانی اسیر در روسیه توسط استالین مشابه همدیگر نیست؟
  دوست عزیز اسنادی که به زبان آلمانی نوشته میشوند هیچ کدام سندیتی ندارند چون همان طور که گفتم تمام این نوشته ها بعد از اتمام جنگ ساخته و پرداخته شده اند و هر عقل سلیمی میداند که قوای پیروز چگونه تاریخ را تحریف خواهد کرد و مطالب را بر ضد دولت قبلی خواهد نوشت همین گور دسته جمعی افسران لهستانی را تا قبیل از فرو ریختن دیوار برلین بر گردن آلمانیها انداخته بودند در حالی که بعد از سقوط شوروی حقیقت معلوم گشت در ضمن در هنگام کشتار این افسران خود چرچیل از این موضوع به طور کامل آگاهی داشت ولی در آن زمان هیچ کاری برای متحدان لهستانیش انجام نداد . اگر لهستانیها به خاک آلمان تجاوز نمیکردند اگر یهودیها بر علیه دولت آلمان کارهای تحریک آمیز انجام نمیداد اگر انگلیس و فرانسه بر ضد آلمان جنگ به راه نمی انداختد به راستی جنگ جهانی دومی نیز وجود داشت؟ آیا شما برای بازپس گیری خرمشهر کاری انجام نمیدادید تا این که آلمانیها هم برای بازپس گیری خاک خود اقدامی نکنند؟
  در سیاست دوست و دشمنی وجود ندارد؟ دوست گرامی شما مثل اینکه از دانش سیاسی اطلاع کافی ندارید . در دانش رایانه یا 0 است یا 1 و این صفر و یک ها هستند که زبان رایانه را تشکیل میدهند کدام منافع مشترک و تضاد منافع بازی با کلمات را به دور بیندازیم ما میخواهیم سر چه کسی کلاه بگزاریم ؟ شاید ایرانیها و آمریکایها در بعضی از موضوعات خواه اقتصادی اجتماعی سیاسی با هم منافع مشترکی داشته باشند ولی با یک دیگر دوست نیستند البنه من نمیخواهم بگویم ایران با آمریکا مشکل دارد بلکه این دولت آمریک هست که برای سرنگونی دولت مصدق طرح آجاکس را طراحی میکند و دانشجویانی چون قندچی و بزرگمهر و دوست دیگرشان در 57 سال پیش در دانشگاه فقط برای اعتراض به این موضوع و ورود نیکسون کشته میشوند . همین حکومتی را که شما میگوید آخوندی را انگلسیها برای ما تولید کرده اند در ضمن اگر هم ما با هیچ کشوری مشکلی نداشته باشیم این آنها هستند که با ما دشمنی میکنند این اعراب ملعون هستند که به آمریکا طرح حمله به ایران را پیشنهاد میکنند این ترکییه ایها الاغ هستند قصد تجزییه ایران را دارند این یهودیها که در ایران چه کارها که نکردند فقط به یک موضوع اشاره میکنم همین جدایی جزیره بحرین که امروز به آمریکاییها پیشنهاد حمله به ایران را میدهد بیش از 40 سال پیش در زمان امیر عباس هویدای مفعول بهایی با دسیسه یهودیها و انگلیسیها از ایران جدا شد و هیچ کس از آن خبر دار نشد . خودمان را گول نزنیم ما باید با کسانی که آشکارا با ایران و ایرانی دشمنی میورزد مقابله کرده و نابودشان سازیم و هرکسی که گزینه جنگ را نادرست بشمارد یا یک ایرانی نیسن و یا به نفع کشوری دیگر کار میکند البته جنگ در این زمان و در این حکومت به هیچ وجه درست نبوده و با شکست همراه خواهد بود چرا که یک حکومت مستقل و قوی نمیباشد و در آینده و با یک دولت قوی و مستقل ناسیونال سوسیالیستی میتوانیم کارهایی را انجام دهیم که غیر قابل باور خواهد بود .
  در این که ما نباید حمایتهای لجستیکی احمقانه در به اصطلاح کشورهایی که در جنگهای زرگری شرکت میکنند انجام دهیم را با شما هم عقیده هستم و در این هیچ شکی نیست که فرزندان ایران زمین در وضع اسفناکی به سر ببرند و آنگاه میلیاردها دلار پول به لبنان و سوریه و فلسطین فرستاده شود درضمن نمیخواهم بمب اتم را نفی کنم ولی اگر چیز خوبی نیست پس چرا آمریکا انگلیس فرانسه اسرایل و روسیه به آن دودستی چسپیده اند و ولشان هم نمیکنند غیر از این است که جهان از قانون جنگل پیروی میکند .
  دوست عزیز در پایان میخواهم سخنانم را این گونه به اتمام برسانم شما از مملکتی سخن میرانید که نفت دارد ولی هیچ گونه سازندگی در آن نیست فکر میکنید ما به این گونه موارد فکر نمیکنیم چه زمانهایی که فرزندان ایران زمین را در خیابانها در حال دست فروشی دیده ام و گرییه ها که نکردم بله مملکتی که حکومتش مستقل نباشد و هنوز مستعمره انگلیس باشد وضعش همین است چرا باید سازندگی شود چرا باید تحول اقتصادی به وجود آید در حالی که دولت یک کشور در دستان مردم آن کشور نیست مملکت ما دمکراسی نمیخواهد چرا که دموکراسی خود دیکتاتوری نوین است مملکت ما آرامش میخواهد مردم ما آسایش میخواهند و این امر زیر نظر یک دولت ملی میتواند برقرار شود و جنگ هر لحظه و همیشه خواهد بود باشد که با جنگی نهایی سرانجام حق بر باطل غلبه کند چرا که صلح مفهومی ندارد چون به قول یک فرمانده ژاپنی صلح استراحت میان دو جنگ است .
  دوست عزیز شما چه میخواهید آرامش آزادی حقوق شهروندی برابری زن و مرد پیشرفت کشور سروری و آقایی آیا غیر اینهاست پس ما همگی با هم در یک جبهه هستیم فقط این گمراهی ها است که باعث میشود برادی به اشتباه برادر خود بکشد ما در طول تاریخ به ویژه تاریخ معاصر بسیاری از راه ها را پیمودیم ولی هرگز به نتیجه ای دست نیافتیم تا زمانی که قبول نکنیم تنها راه نجات ما ناسیونالیست است به همین صورت عقب مانده و نه تنها درجا نمیزنیم بلکه پسرفت نیز خواهیم کرد دوست عزیز اینکه بخواهند ناسیونالیست را با دجالان رژیم پیوند بزنند و بخواهند این طور بفهمانند که نازیسمیها با اینها از یک ریشه اند فقط کار انگلیسیها و یهودیهاست در حالی که همین رژیم را خود این اهریمنان وارد ایران کرده اند و ما به هیچ وجه با اینان مشترک نیستیم همان گونه که شما نیستید فقط باید از تاریخ درس عبرت بگیریم و اشتباهات گذشته را مرتکب نشویم و برای یک بار هم که شده ناسیونال سوسیالیست را انتخاب کرده و طمع واقعی زندگی را بچشیم .
  به قول فیلسوف هم نژاد آلمانیمان کسانی که از تاریخ عبرت نمیگیرند محکوم به تکرار آن میباشند.
  با سپاس فراوان .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.