پارانوی ملی، فاشیزم دینی


حکومت ایران اطلاعاتی ترین رژیم در جهان است. این رژیم توانست پس از سرنگونی شاه، برخی از افراد ساواک را به خدمت خویش درآورد. ساواک شاه، توسط سیا و موساد آموزش داده شده بود. بعد از انقلاب، فاشیزم دینی، از تجربه ها و آموزشهای اطلاعاتی کشورهای بلوک شرق که بخاطر نیاز آنها به سرکوب بی امان، بسیار قدرتمندتر از کشورهای غربی بودند، بهره ببرد.
خمینی که با پشت پا زدن به قول های داده شده زیر درخت سیب اش، ریشه بی اعتمادی به سیاست در ایران را نهادینه کرده بود، توانست با استفاده از تجربه کشورهای بلوک شرق، بخش گسترده مردم را نسبت به یکدیگر و به سازمانها و احزاب سیاسی مخالف خودش بی اعتماد کند. در کشورهای بلوک شرق، همه به یکدیگر شک داشتند. بقول معروف دیوار موش دارد و موش هم گوش.
در خارج، رژیم توانست با نفوذ مزدوران خود، آقای بختیار را در پاریس ترور کند و یا با بهره گیری از مزدوران اطلاعاتی اش بمانند سعید شاهسوندی، عضو مجاهدین در عملیات فروغ جاویدان که دستگیر شده و اعلام کرد اگر زنده بماند به رژیم خدمت خواهد کرد، آقای کاظم رجوی را در سوئیس ترور کند.
بمرور گذشت زمان، جو بی اعتمادی و عدم اعتماد به درون نیروهای سیاسی برانداز رسید. شک به راه حلهای سیاسی و شک به همراهان سیاسی.
در خارج، همانگونه اداره های امنیتی کشورهای غربی بارها اعلام کرده اند، هدف رژیم نفوذ در میان اپوزیسیون و جاسوسی از آنها، بویژه سازمان مجاهدین خلق ایران است. رژیم تلاش میکند که ایرانیان را نسبت به یکدیگر بی اعتماد کند.
سه سال پیش، پس از نزدیک به سی سال، برای نخستین بار ایرانیان دوباره به یکدیگر اعتماد کرده و دست به تظاهرات عمومی زدند. باید که به یکدیگر و به سازمانها و شخصیتهای سیاسی اعتماد کنیم. پادزهر این سم ملهک بی اعتمادی، اعتماد به همرزم و نیروهای سیاسی دیگر و آمادگی برای دادن بهای آن است. حال هرچه بهای آن گزاف باشد. تا هنگامیکه این گام را برنداشته ایم، نمیتوانیم رژیم را دفن کنیم. تضمین آینده میهن خود ما هستیم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s