ستار بهشتی l آباد باش ای ایران, آزاد باش ای ایران


وبلاگ ستار بهشتی

خون نوشته ای از ستار در چهلمين روز شهادتش

«… در بدترين کشورهای ديکتاتوری دنيا هم اين طور قانونهای من درآوردی اجرايی نشده! و حتی اگر اجرا هم شده باشد به اسم حکومت تمام شده، نه به اسم دين، خدا و بدنام کردن دين و خدای آن دين! چرا بايد شما بازداشت کنيد، شکنجه دهيد، اعدام کنيد… . و خانواده سکوت کنند؟ چرا شما از حکومت به پايين نمی آييد؟ … در جنگل هم اين قانون نيست که در نظام شما هست! اگر از کار و هنر خود که انجام می دهيد مطمئن هستيد، قابل قبول است، پس چرا از بازگو شدن آن هراس داريد؟

… چگونه است که خبرنگاران شبکه های تلوزيونی شما، در سرتاسر دنيا هستند و از آنجا از هرچه بخواهند گزارش می دهند؟ اما شبکه های ديگر دنيا در ايران يا نيستند و يا مطالبی که شما بخواهيد بايد انتشار بدهند؟ برای چند روز حکومت کردن بيشتر آيا ارزش اين همه ظلم کردن را دارد؟

… حال من نظر ديگری می دهم. شما اگر از اطلاع رسانی هراس داريد؟ يا از حکومت کناره گيری کنيد! و يا ظلم نکنيد. شما بازداشت نکنيد، شکنجه ندهيد، سلاخی نکنيد تا اطلاع رسانی هم نشود. در غيراين صورت نه تنها اطلاع رسانی می شود بلکه به زودی بساط ظلم شما بر سرتان فرو خواهد ريخت. اطلاع رسانی از وضعيت هر انسان در حال ظلم کشيدن وظيفه تک تک افراد يک جامعه است، و هر کس در اين کار کوتاهی کند به خود و به وجدان خود خيانت کرده است!

……………………………

يک سؤال از پاسدار سعيد قاسمی
«… در دوره احمدی نژاد اين گل سرسبد رهبری که به قول شما رهبر بيشتر آبرويش را پای آن گذاشت ملت ايران حتی بحران گوجه فرنگی، تخم مرغ، برنج، چای خشک… هم داشتند!

به راستی سوالی دارم از شما که ذوب شده ولايت هستيد و او را عاری از هر گونه خطا می دانيد و متصل به عرش اعلا! چگونه رهبری که به اندازه خدا او را بالا می بريد تا اين اندازه در سياستهای خود خطا می کند؟ از اعلام شروع و يا خاتمه ماه رمضان… تا تأييد شخصی که خود ايشان را بادل وجان می پذيرد و پای او حاضر به قربانی کردن مردم معترض می شود؟ چگونه اين رهبر که با ملکوت در ارتباط است با سياستهای و راهنماييهای اشتباه خود اين گونه کشور را به فقر و فلاکت می کشاند؟

آقای خاتمی از نبود بحران در کشور می گويد و شما از جمع کردن بحران کدام يک از شما دروغ می گوييد؟ آيا بحران در کشور هست به گفته شما و يا به گفته آقای سيد احمد خاتمی بحرانی در کشور نيست؟ در آخر مطلبم اظهار می دارم شما ادعای آمدن به خيابان برای پايان بحران را نکنيد! چون شما هم چون شغالهايی هستيد که در زمانی که اطراف خود را شلوغ می بينيد ادعا داريد! اگر آن روز که ملت ايران يک پارچه به خيابانها بيايند می بينيم که شما و عوامل شما سوراخ موش می خرند برای مخفی شدن. آقای سعيد قاسمی اگرمردم پا به ميدان بگذارند بساط شما و نظام را جمع می کنند.

زنده و پاينده ايرانی و ايران! جانم فدای ايران!».

……………………………….

گراميداشت ياد ستار بهشتی

جمعی از دانشجويان دانشگاه ملی زابل با صدور بيانيه يی ياد شهيد ستار بهشتی را در آستانه چهلم شهادتش گرامی داشتند. در قسمتی از اين بيانيه آمده است: ديکتاتوری دينی آخوندی و مزدورانش فکر می کردند که با کشتن ستار، می توانند فکر او را دفن کنند و ديگران را از اين که به فکر مخالفت و مقاومت بيافتند بترسانند. اما امروز صدها هزار ستار داريم، ستارانی از تبار ستارخان که پرچم تسليم را از سر در همه خانه های تبريز به زير کشيد و پرچم نبرد با دشمنان آزادی ملت را برافراشت.

…………………………………

اعتراف رژيم آخوندی به قتل ستار بهشتی توسط پليس فتا

مهدی دواتگری عضو مجلس ارتجاع و نماينده ويژه کميته به اصطلاح تحقيق در مورد پرونده قتل ستار بهشتی صراحتاً به مجرميّت پليس نيروی انتظامی در فضای مجازی موسوم به فتا در اين جنايت اعتراف کرد و گفت: ”تخلف فتا در اين پرونده کاملاً محرز است“. وی افزود: ”متأسفانه مأموران فتا متهم را پس از دستگيری بدون دستور قضايی در“ تحت نظرگاه ”پليس فتا آن هم به مدت يک شب نگه می دارند که اين نگهداری کاملاً غيرقانونی بوده است.
اين عضو مجلس ارتجاع برای دربردن دژخيمان قضاييه از اين جنايت بزرگ گفت: کار دستگاه قضاييه قانونی بوده و به رغم دستور قاضی مبنی بر انتقال متهم به بازداشتگاه آگاهی، پليس فتا پس از بازگيری متهم از زندان اوين باز هم وی را به“ تحت نظرگاه ”پليس فتا منتقل کرد.

مهدی دواتگری سپس برای ماستمالی خون اين شهيد قهرمان، درخواست استعفای پليس فتا را کرد و گفت: ابراز برائت پليس فتا از اشتباه صورت گرفته که منجر به هزينه برای نظام شده، با برکناری و يا استعفای فرماندهی پليس فتا امکانپذير است“. اين عضو مجلس ارتجاع وحشت رژيم از انعکاس خبرهای مربوط به ستار بهشتی را ابراز کرد و خواستار لاپوشانی خبرهای مربوطه شد و گفت: ”نبايد با حاشيه سازيهای گوناگون زمينه را برای شيطنت عوامل ضدانقلاب فراهم کنيم“.
محمدرضا خباز عضو پيشين مجلس ارتجاع نيز طی اظهاراتی که توسط خبرگزاری حکومتی ايسنا منعکس شده، وحشت خود را از موجی که خون ستار در رسانه های جهان ايجاد کرد ابراز کرد و گفت:
”دشمنانی داريم که تلاش دارند مسائل درون کشور را سريع منعکس کنند، بهتر است دولت و مسئولان، قوه قضاييه و حتی نيروی انتظامی، سريع اخبار را به اطلاع مردم برسانند“.

Advertisements

One comment

  1. silver price · دسامبر 8, 2012

    وی افزود: متأسفانه مأمورین فتا متهم را پس از دستگیری بدون دستور قضایی در تحت نظرگاه پلیس فتا آن هم به مدت یک شب نگه می‌دارند که این نگهداری کاملا غیرقانونی بوده است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s