حذف نام مجاهدین و افزودن سپاه قدس به لیست تروریستی کانادا


مريم رجوی از خروج سازمان مجاهدين و ارتش آزاديبخش ملی ايران از ليست تروريستی کانادا و گنجاندن نيروی قدس پاسداران در ليست استقبال کرد

خانم مريم رجوی، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران، خروج سازمان مجاهدين خلق و ارتش آزاديبخش ملی ايران از ليست تروريستی کانادا و گنجاندن نيروی قدس سپاه پاسداران در ليست را يک گام درست در جهت درست و يک ضربه کاری به فاشيسم دينی حاکم بر ايران توصيف کرد. وی از تصميم فرماندار کل کانادا و دولت اين کشور به ويژه وزرای امنيت و خارجه استقبال نمود.
نامگذاری اپوزيسيون مشروع و سازمان يافته، جزيی از سياست استمالت از رژيم آخوندی بود که از ابتدا نبايد انجام می شد. اين نامگذاری باعث توجيه سرکوب و کشتار مردم ايران و اعضای سازمان مجاهدين خلق ايران در کمپ اشرف در عراق شد. کما اين که تروريست ناميدن مجاهدين، انحراف عظيمی در مبارزه عليه تروريسم بود. وقتی مهمترين جنبش ضدتروريستی و ضدبنيادگرايی، تروريست ناميده شد، نتيجه اش جری تر شدن تروريستهای واقعی و پدرخوانده تروريسم و بنيادگرايی يعنی ديکتاتوری حاکم بر ايران بود، به نحوی که اکنون ملايان اتمی تهديد صلح و امنيت جهان به ويژه منطقه خاورميانه اند و هر روز با تروريسم و جنگ افروزی مردان و زنان بی دفاع و کودکان معصوم را به کشتن می دهند.
خانم رجوی گفت: اکنون زمان آن فرا رسيده که سياست استمالت به طور کامل به کنار گذاشته شود و مقاومت ايران برای سرنگونی رژيم آخوندی و استقرار دموکراسی در ايران به رسميت شناخته شود و مورد حمايت قرار گيرد. حقوق و حفاظت ساکنان اشرف و ليبرتی، اعضای سازمان مجاهدين خلق ايران تضمين شود و کمپ ليبرتی به عنوان کمپ پناهندگی نامگذاری شود.
دبيرخانه شورای ملی مقاومت ايران
30آذر1391 (20دسامبر2012)

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s