ایران کلید حل چالش جهانی


فروغ

سیاست ایجاد کمربند سبز در نرمترین جای اتحاد فروپاشیده شوروی، اجرا شده توسط ینگه دنیا و با ایده دولت فخیمه، موجب به قدرت رسیدن خمینی در ایران، طالبان در افغانستان شد. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، نه تنها این حکومتها بلکه دولتهای وابسته منطقه و شاخ آفریقا نیز علت وجودی خود را از دست دادند. طرح خاورمیانه بزرگ، جایگزینی دیکتاتورهای منطقه با ارتجاع لایت انگلیسی را هدف دارد. بدینرو، مالکی در عراق، اردوغان در ترکیه و مرسی در مصر و … عروسکهای اسلامی مدرن هستند. دولت فخیمه قصد دارد که منطقه را به زمان اشغال هند توسط خودش بازگردانده تا ملتها در جهل مرکب داراییهای خود را دو دوستی سوار کشتیهای بریتانیای بزرگ کرده و طبقه روشنفکر خود را یا اعدام و یا برای بردگی به بلاد کفر صادر کنند.
زنان این کشورها، بمانند آنچه در ایران گذشت، نخستین قربانیان خواهند بود. در فاز بعدی، روشنفکران، دانشجویان، هنرمندان.. به قتلگاه ارتجاع کشانده میشوند. موفقیت دولت فخیمه، این کشورها را قرنها به پس خواهد راند.
مشکل این طرح ولی کشور ایران است. ملت ما که تجربه فاشیزم دینی را دارند، دیگر تاب یک حکومت ارتجاع لایت و بازگشت به دوران طلایی را نمیپذیرند. برای همین پروژه رفروم رژیم، از یک سو بخاطر دلبستگی رهبران جنبش سبز به دوران طلایی امام، همانگونه که بود، نه یک کلمه بیش و نه کم، و از سوی دیگر به صحنه آمدن ملت در عاشورا تمامی این معادله استعماری را برهم ریخت.
نیروهای برانداز پیروز تلاش برای رفروم رژیم شدند. مسعود رجوی، با ژرف اندیشی بی مانند، بارها گفته است که بفرمایید اگر میتوانید ذره ایی آزادی دهید آنگاه خواهید دید که ملت چه بر سر نظامتان میاورند.. (نقل به مضمون) حذف نامگذاری غیرقانونی این سازمان و شورای ملی مقاومت از لیست امریکا، حاصل شکست جنبش اصلاح طلبی بود که هم در داخل و هم در خارج از هرگونه حمایتی برخوردار بود. لاکن! افعی هرگز کبوتر نخواهد زایید (مسعود رجوی). بدینگونه وزنه بسوی نیروهای برانداز سنگین شده و پس از سرخوردگی امریکا، این کشور بطور جدی اکنون بسوی تغییر رژیم گام برمیدارد.
سرنگونی این رژیم یا با جنگ یا با مبارزه مسلحانه نیروهای مبارز امکان پذیر خواهد بود. آنکه نسخه سرنگونی مسالمت آمیز میپیچد، هرگز ذات این رژیم را درک نکرده  و از هوشمندی سیاسی نیز برخوردار نیست. چرا که حداکثر پس از سرکوب خونین جنبش سبز باید که در این رابطه دوزاریش میافتاد. براندازی این رژیم بدون مشارکت ارتش آزادی و شورای ملی مقاومت اصلا و ابدا قابل تصور نبوده و نخواهد بود. برای همین است که رژیم و مزدوران آن، از این حذف بشدت گزیده شده و افسار پاره کردند. از پی آمدهای این حذف، گزارش سرویسهای امنیتی امریکا در افشای مزدوران اطلاعاتی رژیم در اروپا و امریکاست. گام بعدی بی گمان اخراج مزدوران از این کشورها خواهد بود. سرنگونی بشار شکست پروژه «صدور انقلاب» (بخوانید تروریزم و سرکوب و ارتجاع آخوندی) و تعیین تکلیف رژیم خواهد بود. سال 2013 سال سرنگونی رژیم است.
سرنگونی قهرآمیز رژیم جهل و جنایت با این سازمان و با ارتش آزادی طرح استعماری خاورمیانه بزرگ را برهم زده و باردگر ایرانیان ملتهای منطقه را بسوی آزادی واقعی و دمکراسی و پیشرفت اجتماعی هدایت خواهند کرد.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s