اخبار برتر


فراخوان سازمان مجاهدین خلق ایران به اعتراض و قیام در آستانه چهارشنبه سوری
مردم آزاده ایران، نیروها و جوانان اشرف نشان، درآستانه سال سرنوشت ساز ۹۲ به پاخیزیم و جشن ملی چهارشنبه سوری را به کارزار سراسری علیه استبداد فرتوت دینی تبدیل کنیم.
در چهارشنبه آتشین امسال، نظام پلید ضد ایرانی به طور مضاعف با شعله ورشدن انگیزشها وسنتهای میهنی ومردمی رو به رو می شود.
رژیم آخوندی سراپا در باتلاق بحرانهایی که حاصل سی و چهار سال خیانت و تبهکاری است، فرو رفته است.
تحریم و طرد بین المللی، اقتصاد درهم شکسته، بحران ارزی، گرانی سرسام آور و گسترش فقر و بیکاری، هر روز بر خشم و انزجار مردم به جان آمده از فساد و چپاول و اختلاسهای نجومی می افزاید.
دراین میان، چوبهای زیر بغل اتمی و سوریه و عراق نیز به خاطر مقابله سیاسی و استراتریکی مجاهدین و مقاومت ایران و تحولات بین المللی ومنطقه یی وقیامهای مردم سوریه و عراق ، به طناب دار و جام زهر نظام ولایت تبدیل می شود.
خامنه ای و دژخیمان هراسانش چاره تمام بیچارگیهایشان را در اعدامهای فزاینده برای ارعاب جامعه و حفظ تعادل کاذبی می بینند که براثر بحران مرگبار درونی به شدت ناپایدار است. سران سه قوه نظام در آستانه نمایش انتخاباتی درمقابل دوربینها به جان هم می افتند و گوشه های دیگری از تباهی و فساد حاکمیت را برملا می کنند. هیچ کدام گوشش به هشدارها و عربده های خامنه ای که آنها را به «خیانت قطعی به نظام» متهم می کند، بدهکار نیست. لومپن – پاسداری به نام احمدی نژاد که خود محصول مهندسی و تقلبات انتخاباتی است، علیه تقلباتی که اینبار خود او را هدف گرفته است افشاگری میکند و ولایت طلسم شکسته هم نمی داند که بین جراحی یا تحمل این غده مرگبار چه خاکی برسر بریزد.
هموطنان، جوانان اشرف نشان،
به دشمن درمانده در باتلاق جنایات سی و چهار ساله امان نباید داد.
برپایی یکانهای ارتش آزادیبخش ملی در داخل میهن اسیر و اعلام مؤسسان چهارم ارتش آزادیبخش ملی ایران، پاسخ شایسته و بایسته خلق قهرمان و رهبری و پیشتازان آزادیستان به دشمن است.
آخوندها از چرخش تعادل میان مقاومت و رژیم، از شکست توطئه هایشان برای ازمیان برداشتن مجاهدان اشرفی و از خروج نام مجاهدین از لیست آمریکا، به رغم تمامی بند وبستها و هزینه های کلانی که کرده اند، به خود می پیچند.
خلیفه ارتجاع بیهوده گمان می کند با توطئه و تروریسم و موشک پرانی به زندان لیبرتی، میتواند تهدید اصلی موجودیت نظامش را از میان بردارد و از مهلکه سرنگونی بگریزد. اما شعله های فروزانی که درچهارشنبه سوری امسال آسمان وطن را روشن می کند، پیام دیگری دارد:
پیام درهم شکستن تاریکی و سرکوب آخوندی!
پیام آتشین تهاجم و پیشروی!
پیام رویش و گسترش یکانهای ارتش آزادی!
پیام پایداری سازش ناپذیر مجاهدان اشرفی!
پیام خونهای پاک شهیدان قهرمان حمله جنایتکارانه به لیبرتی!
و پیام پایداری و نبردبی امان تا پیروزی و سرنگونی تمامیت نظام ولایت فقیه!
به‌پا خیزید و شعله‌های خشم فروخفته خلق را فروزانتر کنید!
به پا خیزید و بساط رعب و دیوار سرکوب و سکوت را درهم بشکنید!
به پاخیزید و جشن چهارشنبه سوری را به کارزار اعتراض و قیام ضد حکومتی تبدیل کنید!
به پاخیزید و با شعار«مرگ بر اصل ولایت فقیه»، « زنده باد ارتش آزادی»، بهاران خرم ایران زمین را نوید دهید!
سلام بر خلق- سلام بر آزادی
درود بر رجوی
سازمان مجاهدین خلق ایران
۱۵ اسفند ۱۳۹۱

وحشت از چهارشنبه سوری، وحشت از عید، وحشت از انتخابات نمایشی
اعتراف رژیم آخوندی به یک وحشت آشکاردیگر ازدست دادن کنترل اوضاع درهم شکسته اش با نزدیک شدن انتخابات فرمایشی، حکومت نظامی اعلام کرد.
رژیم آخوندی خبر از ,, آماده باش ۹۹ گردان ,, نیروهای بسیج ضد مردمی و ۱۵ هزار تن از نیروهای سرکوبگر رژیم در انتخابات پوشالی خرداد آینده داد. به گفته ی فرماندار جنایتکار تهران علاوه بر این تعداد از نیروهای سرکوبگر قرار است تا ۱۵ هزار نفر از افراد پلیس نیز ,, امنیت انتخابات ,, را تامین کنند.
وی اضافه کرد:,, سال آینده حتما شبهه وارد خواهد آمد,,. و ادامه داد : ,, ۹۹ گردان عاشورا از بسیج مستضعفین در انتخابات آینده در آماده باش هستند ,,.

اعتراف رژیم به قوانین ضد بشری اش
رئیس دادگستری جنایتکار تهران به بخشهایی از ضد بشری بودن قوانین قضایی رژیم اعتراف کرد.
وی در یک گفتگو گفت: برخی قوانین مغایر با مسائل حقوق بشر جهان است و باید به گونه ای عمل کرد که چالش های ناشی از اجرای چنین احکامی کاهش یابد.
منظوراین مهره ی سرکوبگر رژیم از مغایرت همانا شکنجه , اعدام در ملاء عام, سگنسار و قطع اعضای بدن و شلاق در ملاء عام است که دیکتاتوری مذهبی برای جلوگیری از خیزش های عمومی در جای جای میهن بکار میگیرد.
علیرضا آوایی ضمن اشاره مستقیم به محکومیت های جهانیرژیم بدلیل نقض شدید حقوق بشر اضافه کرد , ,, جمهوری اسلامی مستحق این هجمه های گسترده تبلیغاتی و سیاسی نیست ,,. این جملات در حالی بیان میشود که پاسدار لاریجانی, دبیر رژیم ساخته ی ستاد حقوق بشر گزارش اخیر کمیساریای حقوق بشر ملل متحد, احمد شهید را به باد انتقاد گرفت و از جمله عنوان کرده بود که ,, اظهارات احمد شهید حرف تروریست ها است ,,.

اعتراض رانندگان تهرانی به راه بندان های تصنعی
رانندگان خشمگین در اتوبان آزادگان روز گذشته با تخریب و باز کردن ریل های حفاظتی در مسیر شمال به جنوب تهران دست به اعتراض مردمی زدند.
عصر روز چهارشنبه پس از آنکه ماموران سرکوبگر رژیم بنام ,, راهور,, اتوبان آزادگان در مسیر شمال به جنوب تهران را مسدود کرده بودند, به دنبال استمرار این وضعیت رانندگان خشمگین در اقدامی اعتراضی پس ازتخریب و باز کردن ریل های حفاظتی در وسط اتوبان, راه بندان های تصنعی را باز کرده و یک به یک اتوبان را دور زدند.

اعتراض گسترده کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی
تعیین دستمزد پایه کارگران در سال ۹۲ مورد اعتراض گسترده و شدید کارگران و زحمتکشان محروم قرار گرفته است.
کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با انتشار بیانیه ای تصویب حداقل دستمزد کارگران در سال ۹۲ را توهینی به کارگران دانسته و اعلام کردند این دستمزد حلقه محاصره را علیه معیشت و زندگی کارگران تنگ و تنگ‌تر کرده است.
در بیانیه کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی آمده است در شرایط طوفانی و سخت‌تر اقتصادی، معیشت حداقلی نیروی کار مورد هجوم همه جانبه قرار گرفته است.
این اوضاع و احوال تلخ و طاقت فرسا با اقدام نا‌عادلانه شورای عالی کار دولتی، با سرکوب گسترده حقوق بین الملی کارگران نظیر حق تشکیل سندیکای کارگری و حق اعتراض و راهپیمایی و اعتصاب کارگری- آنچنانکه در دنیا مرسوم و متداول است- تشدید شده و می‌شود.

افشای طرحهای پيچيده رژيم برای دور زدن تحریمها
وزارت خزانه داری آمريکا يک دلال يونانی را به دليل کمک به صادرات نفت ايران و دور زدن تحريمها، از طريق خريد تانکرهای نفتکش و پنهان ساختن محموله آنها مورد تحريم قرار داد.
ديويد کوهن معاون وزارت خزانه داری در امور تروريزم و اطلاعات مالی در بيانيه يی گفت ”امروز ما پرده را از يک توطئه پيچيده رژيم ايران که برای دور زدن تحريمهای نفتی طراحی شده بود کنار زديم.

شیادی مبنای سیاست خارجی رژیم آخوندی
صالحی وزیر خارجه رژیم ٴآخوندی اخیرا برای عادی جلوه دادن اوضاع ورشکسته نظام ولایت فقیه مدعی لغو و تخفیف تحریم ها شده بود.
وی اعتراف کرد که دروغهای او حتی خودی ها را نیز به واکنش واداشته است. کیهان شریعتمداری در شماره امروز خود که گفته های صالحی را درج کرده نوشت:» هرچه ما سخن میگوئیم، دیگران نظرهای متفاوتی را مطرح میکنند. به عنوان نمونه ما در جایی گفتیم که سال آینده سال بسیار خوبی خواهد بود که برخی ها گفتند، چرا گفتید سال خوبی خواهد بود؟ آیا این درست است که بگوییم وضع خراب است؟»
وی شیادی های رژیم در سیاست خارجی را اینگونه توصیف کرد:» در عالم سیاست، این طور نیست که همه مسائل را بخواهند به طور شفاف مطرح کنند. باید در سیاست، خاکستری حرکت کرد که همیشه برای عقب نشینی امکانات فراهم باشد.»

اعمال تحریم های جدید علیه رژیم آخوندی
ساعاتی قبل امریکا تحریم جدید دیگری علیه یک شرکت کشتیرانی یونانی بدلیل همکاری با رژیم ایران و شرکت بیمه مرکزی کیش رژیم اعمال کرد.
دیمیتریس کامبیس صاحب شرکت کشتیرانی امپایر و شرکت وی به خاطر پوشش قرار دادن ۸ تانکرنفت برای حمل ونقل نقت خام رژیم ایران و تقلب در بیمه برای دور زدن تحریم ها تحریم شد.امریکاهمچنین یک تحریم دیگر بر شرکت بیمه مرکزی کیش و دست اندر کاران آن بخاطر تقلب در بیمه نفتکش ها و بیمه کردن نفت رژیم ایران اعمال کرد.
نام تحریم شده ها .
ریس شرکت: دیمیتریس کامبیس
نام شرکت :کشتیرانی امپایر
شرکت بیمه مرکزی کیش
ریس شرکت: سید محمد کریمی
معاون ریس: رحیم مصدق
معاون ریس : اسماعیل مهدوی نیا
مشاور : سید مرتضی حسنی عقدا

باراک اوباما: ایران یک سال با بمب هسته ای فاصله دارد
رییس جمهور امریکا چند روز پیش از سفر خود به اسراییل عنوان کرد ایران بیش از یک سال با دست یابی به سلاح هسته ای فاصله دارد.
باراک اوباما رییس جمهور امریکا شب گذشته طی گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد ایران بیش از یک سال با دستیابی به سلاح هسته ای فاصله دارد اما این بدان معنا نیست که امریکا صبر خواهد کرد تا این امر به واقعیت بپیوندد.
باراک اوباما در آستانه اولین سفر خود به عنوان رییس جمهور امریکا به اسراییل در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی اسراییلی عنوان کرد:« من کاملا شفاف در مورد موضعم پیرامون به دست آوردن سلاح هسته ای توسط ایران صحبت کرده ام. این خطر قرمز ما است. این چیزی نیست که خطری فقط برای اسراییل باشد بلکه خطری است برای تمامی دنیا.»
رییس جمهوری امریکا در گفتگو با شبکه 2 اسرییل اعلام کرد:« من همچنین گفته ام که پنجره ای باز است اما نه برای زمانی بی پایان، ما میتوانیم این مشکلات را از طریق دیپلماتیک حل کنیم.»
این اظهارات باراک اوباما در حالی است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل طی سالهای اخیر بارها از دولت اوباما خواسته است تا خطی قرمزی مشخص برای ایران ترسیم کند، کاری که واشنگتن تاکنون از آن پرهیز کرده است.
در ادامه گفتگوی شبکه دو اسراییل با رییس جمهور ایالات متحده امریکا، وی تاکید کرد:« هم اکنون ما فکر میکنیم که چیزی بیش از یک سال ایران زمان لازم دارد تا یک سلاح هسته ای بسازد اما مسلما ما نمیخواهیم به این وضعیت نزدیک شویم، کاری که ما میخواهیم انجام دهیم این است که به اقدامات خود در عرصه بین المللی ادامه دهیم.»
عالی ترین مقام سیاسی امریکا با اعلام اینکه جامعه بین المللی معتقد است که تحریم های اقتصادی که بر ایران تحمیل شده است از سنگین ترین تحریم هایی است که تا کنون بر تهران اعمال شده و اثراتی بر این کشور داشته است، وی همچنین گفت:«آنها هنوز به آن مرحله نرسیده اند ، جایی که یک تصمیم اساسی بگیرند و با جامعه جهانی هماهنگ شوند.»
باراک اوباما در بخش دیگری از این گفتگو خطاب به نخست وزیر اسراییل عنوان کرد: «پیام من مانند گذشته خواهد بود: اگر ما بتوانیم این مسیله را از راه دیپلماتیک حل کنیم، راه‌حل بادوام‌تری خواهد بود. اما اگر نشد، من همه گزینه‌ها را مد نظر خواهم داشت.»
وی پیرامون احتمال حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران گفت: «وقتی من می‌گویم همه گزینه‌ها روی میز است یعنی همه گزینه‌ها روی میز است و واضح است که ایالات متحده توانایی‌های چشمگیری دارد.»
رئیس جمهوری آمریکا افزود: «اما هدف ما در اینجا این است که اطمینان حاصل کنیم که ایران به یک بمب هسته‌ای دست نمی‌یابد که می‌تواند اسرائیل را تهدید کند یا به یک مسابقه تسلیحاتی در منطقه دامن زد؛ اتفاقی که فوق‌العاده خطرناک است، آنهم در زمانی که شاهد وقوع بسیاری از مسایل هستیم.»
یکی از موارد اختلاف امریکا و اسراییل طی سالهای اخیر و حتی در دولت بوش، برآورد متفاوت دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی دو کشور پیرامون زمانی است که واشنگتن و تل آویو باور دارند ایران میتواند به سلاح هسته ای دست یابد.

مذاکره های پنهانی « شیطان بزرگ» با رژیم درباره مجاهدین
دکتر رضا امیری مقدم، عضو هیأت مذاکره‌کننده ایران با آمریکا در موضوع عراق:

… اگر آمریکا به عراق حمله می‌کرد، هیچ تضمینی وجود نداشت که به بخشی از خاک ایران هم حمله نکند و حتی یکی از گزینه‌های محتمل امنیتی آن روز این بود که منافقین به کرمانشاه یا ایلام حمله کنند. به هر حال ورود آمریکا به عراق مسئله‌ای بسیار جدی و مهم برای ما بود؛ به‌طوری که ما بعد از جنگ تحمیلی، هیچ مسأله‌ای به این مهمی در کنار مرزهای خود نداشتیم.سرانجام آمریکا در ۲۹ اسفند ۱۳۸۱ به عراق حمله کرد…. به ما می‌گفتند که در مسأله‌ی عراق دخالت نکنید و مدام به مسأله‌ی تروریسم اشاره می‌کردند. ما در جواب گفتیم که عراق امروز به مرکزی برای تروریست‌ها و گروه‌های خونریزی چون پژاک تبدیل شده است. مسأله‌ی تروریسم یک بسته‌ای است که گروه‌های زیادی را دربرمی‌گیرد. نمی‌توان با آن گزینشی برخورد کرد. با یکی برخورد کرد و یکی را آزاد گذاشت. شما بیایید تا کاری کنیم که ریشه‌ی تروریسم در عراق بخشکد. مگر شما نمی‌گویید که از این ترورها و کشته‌شدن سربازان و مردم عراق رنج می‌برید. آنها می‌گفتند بله، ولی ما نیامده‌ایم که مشکل شما را حل کنیم. ما هم می‌گفتیم پس ما چرا مشکل شما را حل کنیم؟… چطور شما به منافقین کمک‌های نظامی می‌دهید؟ …
آمریکایی‌ها می‌خواستند در عراق بمانند و هدفشان از مذاکرات این بود که امنیتشان در عراق تضمین بشود تا به راحتی به غارت سرمایه‌های عراق بپردازند که این اتفاق نیفتاد. برای عراقی‌ها کاملاً روشن شد که آمریکایی‌ها در مذاکرات صداقت ندارند. بعد از مذاکرات خود عراقی‌ها به‌شدت بر مسأله‌ی خروج منافقین و دیگر گروهک‌های تروریستی از عراق اصرار و نسبت به آن ایستادگی کردند.
(خالی بندیهای یک دیپلمات تروریست، اسکان اجباری مجاهدین در کمپ لیبرتی و بازگذاشتن دست مزدوران عراقی رژیم در کشتار آنان در اشرف و لیبرتی از سوی امریکا، نشان داد که امریکا و رژیم اتفاقا به توافق در اینباره رسیده اند. منتهی بمانند همیشه رژیم گرفته و چیزی در عوض به امریکایی ابله نداده. پس از سرنگونی رژیم بسیاری از اسناد رو خواهند شد. اطمینان دارم. اصرار امریکا بر ماندگاری مالی هم از این زاویه بهتر روشن میشود. از من)
مذاکرات « شیطان بزرگ» درباره بشار اسد با رژیم
یک منبع آگاه در دولت عراق روز سه‌شنبه برای ”السیاسه” فاش ساخت برخی معاونان نوری مالکی موفق شدند دیداری بین دانایی فر سفیر ایران با استیون بیکرافت سفیر آمریکا در بغداد در فوریه گذشته ترتیب دهند, تنها پرونده اصلی بحران سوریه بود.
منبع گفت این دیدار در یکی از محلهای مهم وابسته به مالکی در درون منطقه حفاظت شده سبز برگزار شد, دو سفیر در مورد شیوه حل و فصل نزاع سوریه و برخی مواضع جهانی برای تسلیح اپوزیسیون سوریه و نیز دخالت طرفهای سوم در این نزاع تبادل نظر کردند, کمااینکه برخی اتهامها مبنی بر آموزش دادن نظامیان امریکایی به نیروهای مسلح سوریه و نیز حمایت مستمر نظامی ایران از نیروهای رژیم سوریه, و نیز سمت گیری رهبری ایران به وارد کردن رزمندگان حزب الله لبنان در درگیریهای میدانی در سوریه رد و بدل شد.

مهندس حميد ربيع، هشتمين شهيد حمله موشکی در کمپ ليبرتی
مجاهد خلق حميد ربيع 51ساله از مجروحان شديد حمله موشکی 9فوريه پس از يک ماه درد و رنج و بارها عمل جراحی، حوالی ساعت 22 امشب چهارشنبه 23اسفند (13مارس) به وقت محلی در بيمارستانی در بغداد درگذشت. اين هشتمين شهيد حمله موشکی است. او از ناحيه شکم و نخاع و مهره ها به شدت مجروح و از ناحيه کمر به پايين دچار بی حسی شده بود. پزشکان طحال او را که در اثر ترکشها متلاشی شده بود به طور کامل جراحی و خارج کردند.
مقاومت ايران به طور مکرر از ملل متحد، کميساريای عالی پناهندگان و به ويژه سازمان بهداشت جهانی خواسته بود با توجه به وضعيت بحرانی حميد ربيع و با توجه به خطرات مبرمی که جان او را تهديد می کند، بلادرنگ برای معالجه به آلمان منتقل شود. وی دارای پاسپورت پناهندگی سياسی و اقامت دائم در آلمان بود و شخصاً اين موضوع را در روز 22بهمن (10فوريه) با مقامات سازمان بهداشت جهانی در ميان گذاشت. در روز 19اسفند (9مارس) شخصيتهای المانی در برلين وضعيت بحرانی حميد ربيع را با مقامات وزارت خارجه و وزارت کشور آلمان در ميان گذاشتند و خواستار انتقال سريع او به آلمان شدند
پاسپورت او همراه با مهر اقامت دائم در روز 20اسفند (10مارس2013) از سوی دبيرخانه شورای ملی مقاومت ايران منتشر شد. اما سهل انگاری و تأخيرهای عمدی در اعزام اورژانس مجروح به آلمان، به شهادت او منتهی شد. تنها يک مهر تمديد در پاسپورت قربانی يا اجازه ورود به آلمان طی يک ماه گذشته می توانست جان او را نجات دهد.
شرم بر مارتين کوبلر و همسرش که در مقام سفير آلمان در بغداد به ستايش از دولت دست نشانده و جنايتکار مالکی پرداخت که برای شستن دستهای خونين خود، در يک ژست مبتذل تبليغاتی اعلام کرده بود به تحقيق درباره حمله موشکی مبادرت خواهد کرد.
مجاهد خلق منصور کوفه ای يکی ديگر از ساکنان ليبرتی نيز عصر روز سه شنبه22اسفند در اثر عدم رسيدگيهای پزشکی پس از استفراغ نزديک به سه ليتر خون در کلينيک عراقی در ليبرتی درگذشت.

طرحهای پلید رژیم ایران برای ادامه آدم ربايی و کشتار مجاهدين در اشرف و ليبرتی
با اوج گرفتن بحرانهای رژيم ملايان در آستانه انتخابات مهلک رياست جمهوری، خامنه ای برای مهار کردن بحران سرنگونی و صدور بحران به خارج از مرزهای ايران، بار ديگر خود را نيازمند کشتار مجاهدين در اشرف و ليبرتی می بيند تا اپوزيسيون و آلترناتيو دموکراتيک به زعم او نتواند فتيله قيامها و انفجار بشکه باروت نارضايتيهای عميق و گسترده اجتماعی و سياسی را روشن کند.
طبق اطلاعات موثق از داخل رژيم، خامنه ای از طريق پاسدار قاسم سليمانی سرکرده نيروی قدس حکومت دست نشانده اش در عراق را موظف کرده است اشرف را در چندين عمليات جداگانه مورد حملات موشکی قرار دهد و علاوه بر اين مجاهدين بيمار در مسير رفتن به بيمارستان بعقوبه ربوده شوند. فايده مضاعف اين جنايتهای تروريستی برای رژيم در شرايط کنونی، مقابله با فراخوانهای جهانی برای بازگشت مجاهدين از قتلگاه ليبرتی به اشرف است (اطلاعيه 22اسفند/ 12مارس 2013 دبيرخانه شورای ملی مقاومت).
در سناريو و طرح عملياتی پاسدار سليمانی، قرار بر اين است که ابتدا سرلشکر جميل شمری، رئيس پليس ديالی به اشرف بيايد و در حضور يونامی و کارمندان تحت امر مارتين کوبلر التيماتوم بدهد که اگر نفراتی که طبق توافقهای پيشين برای حفظ و نگهداری اموال باقيمانده اند و اشرف را با اموال و داراييهای آن به نيروهای عراقی تحويل ندهند، حکومت عراق قادر به تأمين امنيت آنها نيست.
در مرحله بعد مزدوران موسوم به «عصائب الحق» در هماهنگی با مشاور امنيتی مالکی، اشرف را به طور پياپی هدف موشکهای 107ميليمتری که به همين منظور دريافت کرده اند، قرار خواهند داد.
همين مزدوران در سه نوبت در 4 و 6 و 7ديماه 1390 (25 و 27 و 28دسامبر2011) بلافاصله بعد از امضای يادداشت تفاهم بين مارتين کوبلر و مشاور امنيتی مالکی اشرف را مورد حمله موشکی قرار دادند. که هيچ خسارت جانی نداشت.
عمليات آدم ربايی نيز با همان شيوه يی انجام خواهد شد که در 13مرداد 1384 (4 اوت 2005) در مورد مجاهدان خلق حسين پويان و محمدعلی زاهدی در خيابان کراده خارج بغداد توسط نيروهای ويژه وزارت کشور عراق انجام شد و هنوز هم از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نيست.
سرکرده نيروی تروريستی قدس، مشاور امنيتی مالکی، سرلشکر جميل شمری و عدی خدران فرماندار شهر خالص را که يک مزدور شناخته شده نيروی قدس است، موظف کرده است متعاقباً با خشونت به جابه جايی اجباری محافظان اموال در اشرف مبادرت کنند.
در همين راستا طبق سندی که مجاهدين از داخل رژيم ايران به دست آورده اند، قرار بر اين است که به دستور مالکی بخشی از نيروهای «فرماندهی عمليات دجله» مستقر در مناطق مورد اختلاف در شمال ديالی و استان کرکوک، برای اشغال اشرف اقدام کنند.
مقاومت ايران در روز 22اسفند (12مارس) طی اطلاعيه يی فاش کرد حکومت عراق به همين منظور، دست اندرکار پرونده سازی و به دست آوردن احکام بی پايه و مجعول قضايی از دادگاه شهر خالص مبنی بر غصب زمينهای روستاييان توسط مجاهدين است و در همين رابطه عدی خدران اسناد معامله و معاوضه زمينها در سال 1974 بين وزارت دفاع عراق و شماری از روستاييان را از اداره کشاورزی شهر خالص ربوده است. هر چند که اصل و کپی اسناد در آرشيوهای وزارت دفاع موجود است.

تظاهرات در حمایت از مجاهدین لیبرتی
همبستگی – در پی شهادت مظلومانه هشتمین شهید حمله موشکی به لیبرتی مجاهد خلق حمید ربیع، و شهادت مجاهد خلق منصور کوفه ای در اثر ممانعت از رسیدگی های پزشکی، و درپی آماده سازی های خامنه ای ومالکی برای تهاجمات بعدی به لیبرتی و یک قتل عام دیگر، ایرانیان آزاده، خانواده های مجاهدین در اشرف و لیبرتی، حامیان مقاومت، و هواداران سازمان مجاهدین خلق در پایتختهای جهان اعلام تظاهرات کردند.
استکهلم – پنجشنبه ۱۴ مارس/ لندن – پنجشبه ۱۴ مارس/ برلین -پنجشنبه ۱۴ مارس / پاریس -جمعه ۱۵ مارس میدان شاتله / ژنو -جمعه ۱۵ مارس میدان ملتها/ تورنتو -شنبه ۱۶ مارس میدان ناتان فیلیپس / هلند – شنبه ۱۶ مارس مقابل سفارت امریکا / لندن – شنبه ۱۶ مارس خیابان کنیگز چارلز

مراسم يادبود علی صارمی
روز گذشته در پنجشنبه آخر سال 91، مراسم يادبودی بر سر مزار مجاهد قهرمان علی صارمی برجسته ترين زندانی سياسی در زندانهای رژيم آخوندی برگزار گرديد.
اين مراسم توسط خانواده، دوستان و ياران و جمعی از مردم بروجرد، اشترنينان و روستای چهاربره برگزار گرديد
شرکت کنندگان با نثار حلقه های گل بر مزار اين شهيد قهرمان به او ادای احترام کردند.
مجاهد شهيد علی صارمی از زندانيان قهرمان مجاهد بود که بيش از 21سال از عمر خود را در زندانهای رژيم پليد آخوندی گذراند.

مراسم يادبود محمدعلی حاج آقايی
روز پنجشنبه 24اسفند، خانواده و بستگان مجاهد قهرمان محمدعلی حاج آقايی در فريدن اصفهان، زادگاه اين شهيد بر سر مزارش حاضر شده و ياد او را گرامی داشتند حاضران با نثار گل بر مزار اين شهيد به او ادای احترام کردند و يادش را گرامی داشتند.

مراسم یادبود يعقوب بروايه
روز گذشته مصادف با آخرين پنجشنبه سال 91 خانواده شهيد قيام يعقوب بروايه به همراه تعداد زيادی از اهالی بروايه و اهواز بر آرامگاه اين شهيد جمع شدند و يادش را گرامی داشتند. شرکت گنندگان با خانواده اين شهيد ابراز همدردی کردند.

مراسم یادبود طاهره صفرزاده
بنا به گزارشهای دريافتی روز پنجشنبه 24اسفند از ساعت 16 الی 18 مراسم چهلم مادر طاهره صفرزاده، مادر سردار خلق، مجاهد شهيد موسی خيابانی در مسجد کريم خان تبريز برگزار گرديد. اين مادر بزرگوار پس از عمری صبر و استقامت در برابر ستم دو ديکتاتوری، روز جمعه13بهمن، در تبريز دعوت حق را لبيک گفت و به فرزندان شهيدش: موسی، مهين، محمدعلی و محمد حسن خيابانی پيوست.

اعتصاب غذای ۱۷تن از زندانيان زندان اوين
بنا به گزارشهای دريافتی 17تن از زندانيان زندان اوين از 17اسفند اعتصاب غذا کردند. آنها به فشارهای ضدانسانی در شکنجه گاه اوين و همچنين اذيت و آزار ملاقات کنندگان توسط مأموران امنيتی و اطلاعاتی اعتراض کردند.

برگزاری نماز جمعه وحدت در عراق
بنا به اعلام کميته های مردمی نماز جمعه وحدت عراق با نام ”به ياری امام اعظم ”در مسجد ابی حنيفه بغداد برگزار می شود.
انجمن علمای بغداد اعلام کرد: تعدادی از مساجد بغداد اتوبوسهايی را برای انتقال نمازگزاران از مناطق خود به مسجد ابی حنيفه آماده کردند. اين تصميم، عليه نوری مالکی است که هفته گذشته مانع برگزاری نماز جمعه در اين مسجد شد. اقدامی که در هزارسال اخير بی سابقه بود.

ابراز نگرانی شورای امنيت سازمان ملل متحد از قاچاق سلاح به سوريه
شورای امنيت سازمان ملل متحد طی بيانيه يی نگرانی عميق خود از قاچاق سلاح به سوريه و تبادل آتش در مرز سوريه و لبنان اعلام کرد.
روز پنجشنبه خبرگزاری گزارش داد رژيم ايران خطوط حياتی ارسال سلاح به رژيم بشار اسد را افزايش داده است. اين سلاحها از عراق همزمان با ساير مسيرها از جمله ترکيه و لبنان وارد سوريه می شود.

دولت آلمان آماده لغود تحریم تسلیحاتی رزمندگان سوری
دولت آلمان اعلام کرد در مورد لغو تحريم تسليحاتی رزمندگان سوريه آماده بحث و گفتگو است. گيدو وستروله وزير خارجه آلمان طی بيانيه يی گفت: ”درصورتی که شرکای مهم ما در اتحاديه اروپا خواستار تجديدنظر در تحريمها باشند ما فوراً آماده بحث در مورد آن در اتحاديه اروپا هستيم“. اين موضعگيری پس از اعلام آمادگی فرانسه و انگلستان برای کمک تسليحاتی به رزمندگان ارتش آزادی سوريه اتخاذ شده است.

تشکیل ۵۰هزار شبه نظامی در سوریه توسط رژیم تهران
رادیو فرانسه: ژنرال آویو کوچاوی، رییس اطلاعات ارتش اسرائیل، گفته است که جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به منظور یاری رسانی به بشار اسد ۵۰۰۰۰ شبه نظامی سوری را آموزش داده و تجهیز کرده اند.
ژنرال کوچاوی، همچنین گفته است که نه فقط جمهوری اسلامی ایران سلاح و اطلاعات در اختیار رژیم بشار اسد قرار می دهد، بلکه نیز می کوشد به همراه حزب الله لبنان استقرار خود در سوریه بعد از دوره بشار اسد را تدارک ببیند. رییس اطلاعات ارتش اسرائیل افزوده است که از تابستان گذشته ایران منابع مالی تشکیل یک سازمان شبه نظامی سوری به نام «ارتش مردمی» را تأمین کرده و وظیفه آموزش نظامی این نیرو را بر عهده حزب الله لبنان گذاشته است.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s