اپوزیسیون قلابی رژیم در آستانه اعدام


برخی از ترفندهای رژیم فاشیزم دینی در ایران، تاریخ مصرف ندارند. بمانند تبلیغ همیشگی، خودشان خودشان را میکشند. ولی باید اذغان کرد که رژیم در این سی و چند ساله پیچیده تر شده و بهمین خاطر مبارزه با آن، سخت تر گردیده است.
از هنگامی که رژیم از یک سو، بخاطر نقض شدید حقوق بشر در ایران، زیر نورافکنهای بین المللی قرار گرفت و از سوی دیگر، نیروی عظیم پناهندگان سیاسی خارج از کشور، بر شدت این نورافکنها افزود، رژیم بدنبال چاره برآمد.
حکومت آخوندی دست به دستگیری عناصر اطلاعاتی و محرم خویش و زندانی کردن آنان زد تا با سفید سازی این افراد در مرحله بعد آنها را برای کاهش فشار سیاسی خارجی به بلاد کفر اعزام دارد.
از نخستین نمونه ها، آقای اکبر گنجی میباشد. سابقه این آقا، نیاز به شرح ندارد. پروژه گنجی را در نوشتن مقاله و برگزاری سخنرانی برای بیگانگان و ابزار مناسبی برای لابی رژیم در امریکا دانست. تا آنجا که بنگاه میلتون، ایشان را در سال ۲۰۱۰ به دریافت جایزهٔ ۵۰۰ هزار دلاری مفتخر فرمود.
یا خانم شیرین عبادی که به پیشنهاد حزب سبزهای آلمان و خانم کلاودیا روت از رهبران آن و رفیق های فایف سفیر جنایتکار رژیم در آلمان، مفتخر به دریافت جایزه صلح نوبل گردید. تا در محافل لابی رژیم در خارج دست به دست گشته و از حقوق حقه حکومت آخوندی دفاع کند.
از قاتل کردهای ایرانی در برلین و سفیر وقت رژیم در آلمان و و معاون سابق مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مذاکراه کننده هسته‌ای و پرفسور کنونی دانشگاه پرینستون در نیوجرسی، آقای حسین موسویان بگیر تا دلقک معروف و بی چاک و دهن آقای ابراهیم نبوی با پیشنهاد الاغ تروایش در راستای خواباندن قیام  که معرف همگان است.
هدف بیرونی رژیم خاک پاشیدن به چشمان جوامع غربی، پیشگیری از حمایت آنان از مقاومت ایران و عدم وصل و پراکندگی نیروهای ملی که مجبور به ترک میهن شده اند به اپوزیسیون واقعی که بخاطر عدم آزادی و سرکوب سیاسی در ایران دفاتر را اجبارا در خارج گسترده، میباشد.
در داخل هم رژیم با ارسال همین اصلاح طلبان که در دهه شصت به کشتار فله ایی مبارزان مامور بودند، در درون زندانها، تلاش میکند که از وصل جوانان قیام به یکدیگر و فراگرفتن از تجارب هم پیشگیری  و در نهایت با شکستن خصلت براندازانه در آنان، به قول  فاحشه سیاسی خاتمی،، به منتقدان نظام  تبدیلشان سازد.
رژیم که از آغاز پیدایش ننگین اش هر واژه پاکی را به وجود خویش آلوده کرد، اکنون با ارسال اپوزیسیون ساخت نظام به زندان و کلید زدن دوباره پروژه اعتصاب غذای آقای دکتر خزعلی بیش از ۹۰ روز دراعتصاب غذا است، قصد دارد واژه زندانی سیاسی را به لجن بکشد.
بعید نمیدانم که با توجه به سال سرنگونی که در پیش رژیم قد برافراخته، از آنجا که حفظ جمهوری خون از اوجب واجبات است، این حکومت، برای چند روز ماندن بیشتر در قدرت، دست به اعدام ماموران اصلاح طلب خود زند تا خبر اعتصاب غذا و اعدام یک زندانی سیاسی، نه در داخل و نه در خارج، حساسیت و مخالفتی را برانگیزاند.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s