قفل آغل آغا


امروز احمدی نژاد، همانی که نظرش به نظرگاه رهبر نزدیکتر بود، در سمنان، با حمله ایی دوباره به خامنه ایی گفت که کسی خود را آغا بالاسر مردم نداند. احمدی نژاد دوباره به خامنه ایی یادآوری کرد که یک رای بیشتر ندارد. باند احمدی نژاد بخوبی میداند که رئیس جمهوری مشایی باید از سد خامنه ایی گذر کند.
مشکل اساسی که اینبار برخلاف انتصابات گذشته با آن مواجه است و آن را خطرناک تر از آنچه وی فتنه سال ۸۸ میداند، اینست که ایندفعه ناظر و اجراکننده انتخابات دولتی است که قصد دارد با کپی از مدل روسی، تا ظهور امام زمان بر سر معاونت آن بماند.
بیخود نیست که عوض حیدر پور, نماینده ی مجلس رژیم از باند خامنه ای، همایش آتی باند احمدی نژاد را «لشکر کشی در مقابل نظام و رهبری» عنوان کرد. از سوی دیگر آخوند احمد خاتمي عضو هيأت رئيسه مجلس خبرگان با هراس فراوان از سقوط عمودک نظام  گفت:  باید پشت سر رهبری حرکت کرد و نباید گذاشت این عمود متزلزل شود.
در همین راستا قوه قضاییه خامنه ایی وارد صحنه شده و باند لاری جانی، از نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در سال جدید، برای هشدار به باند احمدی نژاد بهره برده و با یادآوری خطای سال ۸۸ گفت که مسئولان اجرایی حق حمایت از کاندیدایی را ندارند.
خامنه ایی که توان رهبری سلسله بحرانهای داخلی و بین المللی را ندارد، به این بسنده نکرده و آخوند سعیدی نماینده خامنه ایی نیز وارد صحنه کرد تا با لگدی علنی به قبر دجال کفن پاره خمینی سپاه را از فعالیت سیاسی منع کرده بود، وظیفه مهندسی کردن انتخاب ریاست جمهوری را بر عهده سپاه دانست.
لشکرکشی به همین  جا خاتمه نیافت و ولایتی مشاور خامنه ایی در امور بین الملل، فتوای «حرام» بودن استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغ به سود مشایی صادر کرد.
لشکر کشی به همین جا خاتمه نیافت. پس از ورود قوه قضاییه،نیروی نظامی سپاه، صدور فتوا، آخوند جنتی دستگاه اطلاعات رژیم را وارد صحنه کرد. وی در جلسه ی ستاد انتخابات و نهاد های امنیتی رژیم در استان اصفهان از دستگاههای امنیتی خواستار نظارت بر انتخابات شد. وی پیشاپیش برهم زدن آرامش جامعه، بخوانید بر هم زدن بازی انتخابات بر روال همیشگی یعنی مهندسی و تقلب، را خیانت به نظام اعلام کرد.
جان کلام را نماینده ولی فقیه در سپاه، آخوند سعیدی در استان یزد امروز گفت. وی با اذعان به شرایط بحرانی نظام، یعنی مسئله هسته ایی، تحریم، تورم و بحث سوریه، (عراق را از جا انداخت) گفت که اکنون رژیم نیاز به فردی استخوان دار دارد.
واقعیت اینست که احمدی نژاد انتخاب خامنه ایی برای حرکت پرشتاب قطار بی دنده و ترمز بسوی بمب اتمی بود. اکنون تاریخ مصرف اش تمام شده و طبق روال همیشگی نظام باید برود. لکن! بحرانهای شدید درونی و بین المللی چنان پشم و پیله خامنه ایی را ریخته اند که وی دیگر نمیتواند بمانند گذشته مهره های خود را جابجا کند و آنها خودسر شده اند.
وضعیت هفت خط امامیهای اصلاح طلب نما خیلی بغرنج تر از اینهاست. رفسنجانی به نمایش جمعه برنمیگردد، خاتمی منتظر اولی آغاست و حسن روحانی، به گفته خودش شیخ دیپلماتیک و نویسنده کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته‌ای، مجبور شد اعتراف کند که از رای کمی در تئاتر انتخابات رژیم برخوردار است.
آب پاکی را ولی آخوند محمد سروش محلاتی طی مقاله ایی بر روی همه متوهمان تشنگان اصلاح طلب رژیم ریخت و به همگی یادآوری کرد که مسئول کلیه اختیارات اجرایی، طبق قانون اساسی، سرکرده فاشیزم دینی بوده و رئیس جمهور تنها یک مقام تشریفاتی میباشد. ولی ترس اصلی خامنه ایی هم از همین هست. چرا که وی هراس دارد باند احمدی نژاد، بخواهد با کنار آمدن با امریکا بر سر بمب  اتمی و کنار زدن خامنه ایی، نظام ولایی را تبدیل به دیکتاتوری چینی – روسی کند.

به گمان حقیر، در هر دو حالت، با در نظر گرفتن فاکتور خریت رژیم،  نظام در آستانه فروپاشی است. اگر باند احمدی نژاد، که احتمال اش بسیار کم است، برنده جنگ گرگها شود، ملت با استفاده از شکاف و دعوای نظام به خیابانها ریخته و اینبار در عدم حضور اصلاح طلبان حکومتی آن را سرنگون خواهند کرد. اگر هم که خامنه ایی پیروز سگ دعواهای نظام شود، باز هم زیر فشار تحریمهای سیاسی، اقتصادی، نظامی، حقوق بشری جامعه بین المللی، و اعتراضهای خیل گرسنگان و بیکاران و گسترش آن به سایر طبقات کشور، سرنگون خواهد شد. این داده ها را در مقاومت ایران که با جانفشانی بیمانند همه  زدوبندهای استعماری را بشکست و روزانه قدرت بیشتری میگیرد را ضرب کنیم،

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s