شمشیر دولبه حذف


آین روزها حامیان خامنه ایی از شدت گرفتن بحران انتخابات که بمانند گلوله برفی، آنچه که آنها سهمگین تر از سال ۸۸ میخوانندش؛ خواستار حذف رفسنجانی از سوی شورای نگهبان نظام هستند. آنها اکنون کم هزینه‌ترین راه حل را در حذف صلاحیت رفسنجانی بخاطر کهولت سن‌اش بنا بر قانون اساسی ولایت فقیه میدانند.
بقول آن کفن پاره گوربگور شده لکن! اگر چنین است باید که  نظام هر چه سریعتر خامنه ایی را هم بنا بر همان مر قانون خلع ید کند.
اصل ۱۰۹ قانون اساسی آخوندی درباره شرایط و صفات رهبر میگوید:
۱. صلاحیت علمی لازم برای افتاء در ابواب مختلف فقه. || ایشان یکشبه آیت الله شده و صلاحیت فقهی آخوندی نداشته و ندارد.
۲. عدالت و تقوای لازم برای رهبری امت اسلام. || امت اسلام پیشکش. ایشان عادل نبوده و در این دو دهه فرمان قتل دگر اندیشان در درون و بیرون کشور و در سخنرانی جمعه خون خود فرمان قتل عمومی صادر کرده. ایشان فرد با تقوایی نبوده و در مدت زمامداریش به دزدیدن از بیت المال و پرکردن میلیاردی حسابهای خود و خانواده‌اش در سوئیس، انگلیس و کشورهای آسیایی کرده است.
۳. بینش صحیح سیاسی و اجتماعی، تدبیر، شجاعت، مدیریت و قدرت کافی برای رهبری. || ایشان کهن سال بوده و توان بدنی رهبری یک کشور را ندارد. عدم درک صحیح سیاسی وی و اشتباه مدیریت‌اش باعث شده که کشور ایران در آستانه جنگ خارجی و در داخل با گرسنگی و فقر و … روبرو هستیم.
اصل ۱۱۱ قانون اساسی ولایت فقیه میگوید: هرگاه رهبر از انجام وظایف قانونی ناتوان شود یا فاقد یکی! از شرایط مذکور در اصول پنجم و یکصد و نهم گردد و یا معلوم شود از آغاز! فاقد برخی از شرایط بوده است، از مقام خود برکنار خواهد شد.||
حال این شما و این گوی و میدان!
آنچه که از نوشته های سایت های رژیم برمیاید، از یک سو باند خامنه ایی انتخاب رفسنجانی را بمثابه شکست و ضعف در مقابل جامعه بین المللی و عقب نشینی از مواضع هسته ایی که مسعود رجوی آن را جام زهری برای خامنه ایی نامید، میداند و معتقد است که توان به کرسی نشاندن کاندید خامنه ایی را داشته و خود را، با به جان خریدن کشته شدن ایرانیان در این راه و آلودگی هزاران ساله خاک میهن، آماده حمله نظامی علیه تاسیسات هسته ایی و تهدید به پاره کردن ان پی تی  میکند.  از سوی دیگر  وحشت باند خامنه ایی از اتحاد دو باند متخاصم دیگر، رفسنجانی و احمدی نژاد است. و اینکه با حذف احتمالی مشایی این باند که موجودیت خویش را در خطر میبیند به کمک باند رفسنجانی اقدام کند. البته توی این دوران فراگیرترین بحران نظام فاشیزم دینی هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. بسیاری بر این عقیده اند که خامنه ایی برای گرم کردن تنور انتصاباتش رفسنجانی را به میدان آورده و صد البته در برابر کاندید خود بمانند همیشه با مهندسی انتخابات به شکست بکشاند. لیکن این نوشته شک دارد که خامنه ایی صلاحیت وی را تایید کند. چرا که شرایط رژیم بویژه پس از شکستن اقتدار خامنه ایی پس از قیام سال ۸۸ و بهایی سنگین داخلی و بین المللی که برای آن داده، رژیم ضعیف تر از آنست که از ترس به خیابان آمدن مردم، بتواند حتی دست به یک نمایش مناظره انتخاباتی بزند.

اگر خامنه ایی به کاندیداتوری رفسنجانی که وی را سر فتنه ۸۸ خطاب کرده تن بدهد، پاسخ نیروهای سردرگم و متلاشی خود را چه دهد؟
اگر رفسنجانی تایید و مشایی رد صلاحیت نشوند؛ با اتحاد احتمالی این دو باند و آمدن مردم به صحنه چه کند؟

خامنه ایی میداند که در داخل با یک پتانسیل انفجاری و قیام مسلحانه و در خارج با غربی که تصمیم به سرنگونی رژیمش گرفته روبروست.  

از دید این قلم، خامنه ایی صلاحیت هر دو کاندید باندهای رقیب را رد کرده و با ایجاد جو وحشت در جامعه (بسیاری از زندانیان سیاسی دوباره به اوین بازگشت داده شده اند که ایکاش از کشور خارج میشدند) تلاش خواهد کرد که جامعه را با سرکوب شدید کنترلِ، گارد بسوی بیرون خود را بسته و  حتی  حمله نظامی به تاسیسات هسته ایی را بجان میخرد. تا شاید بتواند با خرید وقت با تاسی از مدل کره شمالی بی دنده  و ترمز بسوی  بمب اتمی گام برداشته و رژیم اش را غنی کند.

هر سه باند درگیر  و بیش از آن دو باند، باند حاکم، خامنه ایی، نیز از حضور نیروی سوم ملت ایران و مقاومت سازمانیافته اش که به سازماندهی نیرویی  خود برای خراب کردن همه نمایش انتخابات بر سر نظام و سرنگونی اش مشغول است، در هراس اند.

از اینرو بهترین و کم هزینه ترین راه حل برای همه، سرنگونی تام و تمام این رژیم بدست پرتوان ملت ایران است.

گرافیک از صفحه فیسبوک قاصدان آزادی

گرافیک از صفحه فیسبوک قاصدان آزادی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s