بازی باخت-باخت اتمی


obama_Khamenei

سلسله مذاکره ها درباره بمب اتمی آخوندی، ده سال است که ادامه دارد. از یک سو، غرب هزینه این مذاکره ها را از جیب شریف ملت و مبارزان ایرانی، در نوک پیکان آن، شورای ملی مقاومت ایران و سازمان مجاهدین خلق و خیانت به آرمانهای دمکراتیک خود داده و از سوی دیگر آخوندها را در سرکوب، تروریزم و گسترش ویروس ارتجاع در سراسر جهان گستاخ تر ساخته است. این در حالیست که  بیش از دو دهه پیش، آقای مسعود رجوی، مسئول شورا، از جامعه بین المللی درخواست تحریم نفتی-تسلیحاتی-سیاسی-نظامی این رژیم را همواره خواستار شده بود.
به نظر میرسد که اکنون به مقطع جام زهری غنی شده برای رژیم رسیده ایم. زوزه های باندهای رژیم و چنگ کشیدنشان بر روی یکدیگر، تنها تصویری کوچک از هراس آنها از عواقب این جام و تلاش برای به گردن انداختن آثار آن به دیگری، در کل نظام فاشیزم دینی، بدست میدهد. البته در رابطه با این رژیم، از آنجا که با یک حکومت ماقبل تاریخ و بدون قانونمندی و ساختاری منطقی مواجه ایم، هیچ فاکتوری را نمیتوان از نظر دور دانست.
قدر مسلم اینکه اینبار رژیم، متزلزتر از سال 67، در وحشت مضاعف از سرنگونی، اقدام به قتل عام مجاهدان خلع سلاح شده در اشرف کرد. این امر نمیتوانست بدون بی عملی دولت آقای اوباما در دفاع از حقوق انسانی اشرفیان و بی اعتنایی به تضمینهای داده شده از سوی ایالات متحده، مبنی بر حفاظت آنان رخ دهد.
درباره آثار مرگبار زهر اتمی در پیکره رژیم، در وبلاگها و سایتهای گوناگون نوشته شده. واپستمرگیدگی رژیم از ادعاهای اتمی اش و به طبع آن شعار فریبکارانه و دجالانه «مرگ بر امریکا»  تیرخلاصی است که میتواند آن را از هم بدرد.در این رابطه روزنامه ابتکار نزدیک به دولت روحانی در شماره امروز خود  نوشت: دورهٴ شعار «مرگ بر آمريکا» گذشته است.
اين روزنامه اعتراف کرد که : » فرياد را کسی می تواند بزند که پايش جايی گير نباشد. مسأله خيلی به سياست بين الملل ربطی ندارد، ماجرا خودمانی تر از اين حرفهاست.» بلی، در یک کلام، دوران شیره مالیدن بر سر الاغان بسیجی داخلی نیز گذشته است. 

به همین خاطر، تنها نفس مذاکره آشکار! «شیطان بزرگ» با «اسلام عزیز» برای رژیم مرگ آور و برای دمکراسی غربی  شرم آور و شلیک به پاسداشت ارزشهای والای انسانی است که یک دولت دمکراتیک موظف به آن میباشد. در اینجا، با نگاه به قتل عام مجاهدین در اشرف و اسارت آنان در لیبرتی و مذاکره و لاس سیاسی با آخوند و ثبت عدم اجرای تعهدات امریکا نسبت به جان مبارزان ایرانی در تاریخ از یک سو و آثار زهر غنی شده بر پیکره فاشیزم دینی، میتوان هر دو طرف را بازنده دانست.

زاهدی - کسینجر تصویر از دویچه وله
زاهدی – کسینجر، پس از کودتا
تصویر از دویچه وله
Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s