آتش در خیمه ارتجاع


در قرون وسطی، پاپ لئون دهم برای ساخت مهمترین مرکز کلیسای کاتولیک در فلورانس، پترزدوم، نیاز به پول داشت. وی برای تامین مالی پروژه‌های خود، دستور داد که در سراسر دنیای مسیحی، بخشش نامه از گناهان به فروش برسانند. در سال ۱۵۱۷ مارتین لوتر آلمانی،  اعلامیه مبنی بر انحراف پاپ از آئین مسیحی انتشار و با فروش بخشش نامه مخالفت کرد. پاپ در واکنش خود، از آنجا که از تخته شدن دکان پردرآمد فروش بخشش نامه در هراس بود، پس از اینکه لوتر در دادگاه مذهبی تشکیل شده، دست از ادعای خود برنداشت، وی را جادوگر، کافر و ملحد و خون او و پیروانش را حلال دانست. در پی آن، مارتین لوتر نیز پاپ را دین فروش، دشمن خداوند، ابله ایی احمق و فرماندار شیطان خطاب کرد. جنبش لوتر به حکومت واتیکان در آلمان خاتمه داد و آغاز جدایی دین از دولت گردید. خمینی از آغاز برپایی ننگین و خونین حکومت آخوندی، همواره خواب امپراطوری آخوند را میدید. خامنه ایی، آیت اله یک شبه راه وی را رفت. صدور ارتجاع، تروریسم و طناب اعدام به منطقه و جهان با همان سرعت پیش گرفته شد. ارتجاع توانست در برخی از کشورهای عقب افتاده، شاخکهای خود را فرو کند.
خروش ۸۸ با اینکه در میهن بسردی گرایید، ولی کشورهای عربی و اسلامی منطقه و شاخ آفریقا را فراگرفت. در دو سوی آبها، از یک طرف آخوندها و از طرف دیگر اوباما، در آن مداخله منفی داشتند. لیکن امروزه، پاندول قدرت، هرچند کند، بسوی میانه،  یعنی استقلال، آزادی و دمکراسی، حکومتی فراگیر و سکولار، در حرکت است. این امر نشانی آشکار از پایان تحمیل «الگوی فاشیزم خمینی» به این کشورهاست. گام به گام، رژیم به پس رانده میشود.  ملت سوری با پایداری بی‌بدیلشان، علیرغم پشتیبانی جهانی، بویژه حمایت مالی، تسلیحاتی، نظامی رژیم، حکومت اسد را به دیوار عراق کوبیدند. مالکی، مزدور بزدل خامنه ایی، با یورش نظامی و کشتار عراقیهای متحصن و نمایندگان سیاسی آنها، برای کوبیدن میخ طویله نظام اعدام در این کشور و صد البته با پشتگرمی به حمایت شرق و غرب، هرآنچه در چنته ایدئولوژی پلید آخوندی دارد، به صحنه کشاند. تا این دم، همکاری «ژورنالیستی» (رومیزی) دولت آقای باراک حسین اوباما، رادیو پس پریروز، گفت که القاعده (و نه ملت به خاسته عراق!) شهرهای فلوجه و رمادی را بدست گرفته ؛ بی‌بی سی  کشور جادوگر پیر هم، اجین شده  در غم و اندوه مالکی، از یاوه سرایی دست برنداشت و در حالیکه کنترل این دو شهر در دست مردم است، از برپایی پستهای بازرسی نیروهای مالکی و یورش القاعده، خبرپراکند. واقعیت ولی اینستکه عشایر عراقی از یک سو و ارتش آزاد سوری از سوی دگر، با نیروهای مرتجع وابسته به رژیم  میجنگند. بنا به گزارش سایت مجاهد، ائتلاف جديدی از رزمندگان سوريه با نام ”ارتش مجاهدين“ برای مقابله با شبه نظاميان موسوم به شبه نظاميان موسوم به داعش که ساخته و پرداخته رژيم آخوندی، اسد و مالکی است تشکيل شد. اين ائتلاف جديد، شامل ۸ گروه از رزمندگان است. به گزارش تلويزيون رافدين عراق،  بعد از اسير کردن تعدادی از شبه نظاميان مسلح تحت نام داعش توسط عشاير مشخص شد که از شبه نظاميان ”۹ بدر” رژیم هستند. تشکیل گروههای تروریستی و ارتجاعی از سوی رژیم، طعمه ایی برای رسانه هایی غربی و یاری رساندن به دولت بیکفایت اوباما برای مشروع بخشیدن به دولتهای جنایتکار اسد و مالکی و سرکوب ملتهای سوری و عراقی  است. تنها راه خلاصی از این مثلث شوم، وصل شدن رزمندگان سوری و عراقی به ارتش آزادیبخش ملی ایران است. این اتحاد، کابوس جدی رژیم و دلمشغولی و ناراضایتی باراک حسین اوباما و پوتین را موجب شده و از همین روست که مالکی مزدور این چنین برای کشتار مجاهدین در لیبرتی و اشرف و تظاهرکنندگان عراقی چراغ سبز دریافت کرده است و بشار اسد هنوز بشکه های انفجاری بر سر ملت سوری میریزد.
 تنیدگی این نیروهای پیشرو با شورای ملی مقاومت ایران، چه در عراق و چه در سوریه، دو پایگاه مهم حکومت مرگ، سدی استوارعلیه نفوذ آخوندیسم به منطقه است. ادامه مبارزه مسلحانه ملت سوریه و آغاز قیام ملی در عراق با تشکیل ارتش عزت و شرف، میرود که دکان تروریزم و صدور بحران فاشیزم دینی را برای همیشه تخته کند. پیوند خیزش سوریه و عراق با ارتش آزادیبخش ملی ایران از یک سو، و پتانسیل انقلابی جامعه ایران و وجود یک جانشین پرتجربه و سازماندهی شده؛  آتش را به سرمنزل اصلی و بنیانگذار فاشیزم دینی، چادر ولایت فقیه ارتجاع رهنمون خواهد کرد.  همین ارتش با سرنگونی ولایت خون و حکومت اعدام،  دکان دین فروشی در ایران را برای همیشه تخته خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s