پلمپ پوزه غنی شده سرکرده فاشیزم دینی پس از توافق هسته ایی


Khamenei

باند رفسنجانی و روحانی که پیش از امضاء آن را به زبان عربی «فتح الفتوح» نامید،‌ هنوز بر این طبل میکوبد. روحانی در نمایشی «احمدی نژادی» (به گفته باندهای خود رژیم) در جنوب میهن، آن را «تسلیم قدرتهای بزرگ جهان» در مقابل رژیم نامید. یکسری هم تا دیدند روحانی «احمدی نژادی» شده، جوگیر شده فراخوان دادند و از او خواستند که توافقنامه را «ورق پاره» بخواند. حسن میلانی صادراتی رژیم به دانشگاه فلوریدای جنوبی، تعهدنامه هسته ایی را به طرح بیمه درمانی اوباما پیوند زد و برای موفقیت هر دو دستان را به آسمان دراز کرد. جلاد شریعتمداری، یک تحلیل بازاری بیرون داد و گفت لپ تاپ دادیم تی تاپ گرفتیم. فریدون عباسی، رئیس پیشین سازمان انرژی حکومت آخوندی، این تعهدنامه را ناشی از «انفعال» گروه مذاکره‌کنندگان خامنه ایی و آنها را «خوش خیال» (بخوانید احمق) و عجول دانسته و ادعای قهرمانی آنان را به سخره گرفت.
روحانی که در آغاز ادعا میکرد که درباره گفتگو بر سر بمب آخوندی اختیار تام دارد، هر جا که کم آورد خشتک خامنه ایی را پرچم کرد و با چوب آن بر سر بسیجیان گیج و سرخورده زد تا بخود بیایند و اگر توان درک «قهرمانی» باند او را ندارد، دستکم چون گذشته افسار خویش را بدست خامنه ایی بسپارند. خود خامنه ایی سرشکسته، با گذشت چند سال پس از قیام ۸۸ همه جا باید اعلام کند هنوز فقیه است، در گردآوری جانوران سر نظام اعدامش گفت، او که «فقیه» سه بار، بلی ۳ بار، متن را خوانده ولی هیچ جای آن حق غنی سازی برای رژیمش ندیده. در این میان، ۱۵۰ نماینده خامنه ایی در مجلس، خواستار داشتن یک عدد! کپی از متن تعهدنامه اتمی شدند. به گمانم، توی دستگاه رژیم چیزی بنام دستگاه کپی نیست. و گرنه یک دستگاه در خیمه نظام وصل میکردند تا از خود خامنه ایی یک کپی بگیرند و نه اینکه پس از مدتها التماس مجبور به طرح قانونی در اینباره شوند. قلم زن روزنامه «سیاست» رژیم که حتما باید چیزی حالیش باشه، با نگاه به امضای ذلت نامه و ششماه آینده، خودش میگوید که «خیلی گنگ» به «شهدای هسته ایی» رژیم نامه نوشته و پس از زوزه های فراوان، «دست به پاچه» با «دلی پر آشوب» از آنها میخواهد بداند که آیا نگران فردای رژیم باشد یا نه. تیم روحانی، ولی پرروتر از این حرفهاست. روحانی، به روال سی و پنج سال گذشته رژیم، خانواده های «شهدای هسته ایی»‌ را به گروگان گرفت و مجبورشان کرد پس از نشست خبری امضای تعهدنامه در دفترش به وراجیهای غنی شده رئیس جمهور خامنه ایی گوش فراداده و برایش «تجلیل» کف کنند. روحانی به این بسنده نکرده و بنا به گزارش بنگاههای خبرپراکنی رژیم، آرمیتا، فرزند داریوش رضایی‌نژاد، «شهید هسته‌ای» را مورد نوازش قرار داد. استغفراله بازهم افاقه نکرد و دکتر محسن صغیرا! عضوء سابق تیم بندی هسته ایی رژیم در خاتمه، « با قلبی آکنده از اندوه و چشمانی اشگ بار» «امضای این توافقنامه فضاحت بار» را «تبریک» گفته و «خامنه ایی» و «خدای متعال» «مولا و سرور عالم هستی حضرت صاحب الزمان عج» و « کلیه کسان سهیم» را مقصر دانست. پاسخ او را محمدعلی سبحانی، دیپلمات تروریست رژیم به جماران داد و ادعا کرد توافق نامه هسته ای دارای چارچوب متوازن بوده و از «افراطی ها» خواست به مرخصی تشریف ببرند.

خامنه ایی هم که از اول کار، آنجایی که گفت اینطور که شما میگویید در پاسخ به پیام تبریک روحانی، برای محکم کاری، توپ را به زمین او برگردانده بود. اینکار خامنه ایی مرا به یاد آزمایشی با میمون انداخت. قضیه به این قرار استکه میمون و بچه اش را در اتاقی میاندازند و کف اتاق را حرارت میدهند. پس از مدتی میمون بچه اش را روی زمین میگذارد و خودش میرود قلندوشش. حالا هم که پس از امضاء فک سرکرده فاشیزم دینی پلمپ شده و لام تا کام نمیگوید. احتمالا مصرف افیونش هم زده به سقف. خامنه ایی چنان فک خورده که توان بلند شدن و قلندوشی روی شانه ایی روحانی را هم دگر لکن! ندارد. احتمالا امروز بازرسان سازمان بین المللی آژانس نه تنها سایتهای رژیم، بلکه پوزه سرکرده فاشیزم دینی و تروریست بین المللی را هم پلمپ کردند.

این وضعیت رژیم از دید بیگانگان دور نمانده و کار به جایی رسیده که رسانه های امریکایی، حرفهای آخوند کلیدساز روحانی را به سخره گرفته اند. فاکس نیوز نوشت: ”روحانی در حالی توافق ژنو را تسلیم غرب در برابر ایران می داند که باید ذخایر اورانیوم غنی شده خود را از بین ببرد، سطح غنی سازی را تنزل دهد، و درهای سایت های هسته ای خود را به روی بازرسان سازمان انرژی اتمی باز کند تا در عوض آن، ایالات متحده در تحریم هایی که علیه ایران اعمال کرده تخفیف ایجاد کند!».  به این میگویند نرمش قهرمانانه! حالا که حرف امریکا شد، وضعیت رژیم آنقدر کمدی – درام است که میتوان دست کم یک فیلم هالییودی  برایش ساخت. شاید بتوان دوباره دست به دامان تیم سازنده آرگو شد و برای چنین فیلمی، مثل فیلم اصغر، اسکار گرفت.

در این بلبشو معصومه ابتکار معاون روحانی، دست به ابتکار شده و یک قلم به شهروندان تهرانی توصیه کرد که بخاطر آلودگی هوا! از تهران فرار کنند. آری همین روزهاست که همه آخوندها از تهران که هیچ از خاک پاک ایران فرار کنند. پفیوزها، تا حالا جایی که جلو میرفتند میگفتند اسلام، که اسم مستعار خودشان بود،‌ حالا که روزی نیست فکشان مورد نوازش قرار نگیرد، نام فک پلمپ شده خودشان را گذاشته اند: ایران.
پلمپ شدن فک غنی شده عمود خمیه نظام بر همه ایرانیان آزاده مبارک باد!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s