بهشت خامنه ایی و جامعه پارانوئید ایرانی


 

خامنه اییشکاف فرهنگی ایرانیانی که دانسته یا نادانسته بخاطر ستم آخوندها به خارج گریخته و آنانی که بهر رو در ایران بسر میبرند، واقعی و غیرقابل اجتناب است.
نکته جالب در این قضیه اینست که هر چه دیرتر یک ایرانی وطنش را ترک کرده، با سرعت بیشتری خواستار فرهنگ زدایی آخوندی و حل شدن در آداب و فرهنگ کشور میزبان میباشد. تنها استثناء در اینباره مربوط به کسانی است که دور یا نزدیک به سازمان مجاهدین خلق وابسته اند. هیچ ایرانی را به اندازه اینان ایرانی ندیدم. بویژه تا آنجایی که به فرهنگ باستان میهنمان، دوری از دروغ و یگانگی درون و بیرونشان بازمیگردد.
هرچه آخوند، علیرغم برخورداری انحصاری تبلیغ فرهنگ خود، در قدرت مطلقه لم داده، بجای پیروی افزون یابنده، با انزجار از سوی ملت تحت ستم خود روبروست.
در این نوشته قصد مقایسه سیستمهای حکومتی شاه و شیخ را ندارم. چرا که دیگران ذیصلاحتر از من در اینباره بسیار نوشته و گفته اند. تنها میخواهم به فرهنگ مردمی، بطور عام، اشاره ایی داشته باشم. چرا که اینروزها یکسو خامنه ایی اعلام کرده که پیروان خود را به بهشت میبرد و روحانی میگوید خامنه ایی به زور مردم را به بهشت ببرد.
هر کدام از ما یک خانواده آخوند را از دور یا نزدیک میشناسد. اینجا تاکید میکنم که منظورم آخوندهای حکومتی و آنهم نه همه آنان، که استثناء همیشه هست. از آنجایی که فرزندان آخوندها از نزدیک شاهد دروغگویی و فساد و دورویی پدران خود بودند، یا بر آنها شوریدند و یا از بعد فرهنگی فاسدتر از همه افراد جامعه بودند. چه از لحاظ دزدی و چه …
چرا که آخوند در زمان شاه، در یک جو خودساخته پارانوئید زندگی میکرد. در بیرون و در منبر ترویج رد دنیا و جاذبه های آن، در درون خانه و در درون روح روان خویش، بدنبال کسب مال و منال و زنبارگی و … منتهی در آن زمان، هر فردی را میشد کما و بیش از نوع لباس پوشیدن و برخوردش شناخت. یک عده لباسهای غربی میپوشیدند و آنها که بسیار متدین بودند با چادر و چاقچول در سطح جامعه ظاهر میشدند.
با آمدن خمینی و حجاب اجباری، از روسپی خیابانی تا زن مذهبی یکنواخت شدند. از این طریق مزاحمت جنسی به همه زنان گسترش یافت. از سوی دیگر، مردم کشور مجبور به زندگی کردن بمانند یک آخوند شدند.  در بیرون از محیط خصوصی تظاهر به دین و یا آنچه که به آن اعتقاد نداشتند ولی در خفاء بدنبال کسب شهوت و مال و دزدی و چپاول و…
به امید روزی که مردم ایران، با سرنگون ساختن فاشیزم دینی، بساط دکان دروغ و چپاول و کشتار و… آخوندها را به زباله دان تاریخ سپرده و فرهنگ راستین ایرانی را دوباره بر جامعه خویش بگسترانند.
تا هنگامی که از دل خاک ایران زمین فرزندانی چون غلامرضا خسروی میرویند، ما بیگمان پیروزیم.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s