عسگر اولاغی | گنجشک باطلاق ولایت


سرنوشت عسگراولادی، نمای کامل نظام اعدام و بقول آخوندها نمادین است. انقلابی ترین رفتار سیاسی، سلطان بازار بچاپ بچاپ  آخوندی، محدود به ده سی بردن کارت دعوت عروسی اش!  برای برادر زندانی اش به اوین، نخسین و آخرین حرکت! سیاسی وی پیش از انقلاب ۵۷ بود. چند هفته پیش از انقلاب، او در راه بازرگانی پسته از تهران به لندن، میهمان امام شیادان و کلاه برداران، خمینی جلاد، در نوفل لوشاتوی استعماری میشود. در برگشت از محضر جلاد، لیست راهزنان همراه امام برای گرفتن قدرت در ایران، را در جیب چپانده و پس از میخ شدن نوکر استعمار پیر به قدرت، به اتاق بازرگانی ایران خزید.
«کاسب جزء» ایی که بهمراه عمام و باندش روی انقلاب سوار شد، با مسجد و صندوق پس انداز قرض بده پس نگیر خیابان فرشته، بازرگانی انقلابی خویش را آغاز کرد. عسگر اولادی با صندلی در شورای مرکزی حزب موتلفه آخوندی، رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه، اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین و عضوء هیئت نمایندگان اتاق ایران، هفتمین ثروتمند ایران، دارای سهام دو بانک چینی، داراییهایش را مدیون مبارزه برادرش و دستمال گرفتن برای خمینی جلاد است.
آقای شاه (خمینی) که به توصیه امریکا و تاثیر گرفته از جو ضد چپ و سرکوب آنان در غرب و کپی برداری از نسخه غربی برای چالشهای سیاسی ایران، با توجه به تجربه همراهی کلیسا با قدرت در غرب و سابقه حمایت مسجد از شاه و شاه از مسجد، بویژه کودتای ننگین ۲۸ مرداد، خطر را نه در آخوندی که از سازمان اوقاف کشور جیره میگرفت، بلکه در همان چپ و نیروهای ملی و مترقی میدید.
متمول شدن و میلیاردر شدن عسگر اولاغی، سرباز اقتصادی خامنه ایی، سرنوشت انقلابی است که ملت ایران به استعمار باخت.
آقای شاه، با سرکوب نیروهای پیشرو و حمایت مالی از شبکه آخوندی و یاری به گسترش آن، راه را برای ایجاد کمربند سبز امریکایی زیر شکم نرم اتحاد جماهیر شوروی، و بازگشت ملکه عفریته ان گلیسی به قدرت در ایران، هموار کرد. آخوندها هم بمانند عسگراولادی، هیچگاه انقلابی نبودند. و این را شاه میدانست. شاه عقب ماندگی اندیشه آنان را مانع به قدرت خزیدنشان میدانست.
همه داستان انقلاب ۵۷ هم همین است. متمول شدن و میلیاردر شدن عسگر اولاغی، سرباز اقتصادی خامنه ایی، سرنوشت انقلابی است که ملت ایران به استعمار باخت.

به مال و مکنت رسیدن عسگر اولادی نمادین است.

 

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.