سیاه و سپید اندیشی، چالش ملی


خمینی خود را اسلام نامید و هر چه غیر این «خود» بود، به بند کشید و یا به دار. دجال، خرچنگ آرم سیکهای هندی، را وسط پرچم ایران چسباند و حزب شد حزب الله و لاغیر! خمینی خویشتن خویش را فراتر از ملت انگاشت و تنها به خدای نادیده پاسخگو شد. شاهنشاه بزرگ ارتشتاران، بزرگ … آرم سلطنت خویش را بالای میهن چسباند و شعار شد خدا، شاه، میهن. شاهنشاه فراتر از ملت جای گرفت و تنها خداوند نادیده بالای سر او جای داشت.

اکنون نیز، یکسری آخوندهای منقلی، اکثریتی توده ایهای بنگی، علافهای عرق سگی، بخشی از همین اندیشه حاکم و گذشته، بر همین ریل حرکت میکنند. آخوندهای منقلی با اسلام نامیدن خود، خویشتن خویش را قیم ملت دانسته و هر آنکه سرباز زند، سرش به بالای دار رود و یا اینکه به یاری کارتلهای نفتی و تسلیحاتی و … ترور سیاسی و یا فیزیکی شود. اکثریت و توده ای های بنگی ـ نفتی، همانهایی که افتخار شعار پاسداران را به سلاح سنگین مجهز کنید و خنثی کردن و دستگیری افسران عملیات نوژه و مجیزگویی امام ضدامپریالیست و نوکری اردوگاه بزرگ را بر سینه خویش چسبانده اند، لکن! بهمراه پاسداران مشغول ساختمان سازی و … بوده و هنوز که هنوز است خط اطلاعاتی و سیاسی به رژیم میدهند، در کلاشی و یاوه گویی سیاسی، مشکل را همان اسلام (نام مستعار حکومت آخوندی) که مشغول خدمت به آن هستند دانسته و اینگونه بر ادعای آخوندها که مظهر و تجسم اسلام هستند مهر تایید میزنند، تا که کاروکاسبی شان خسرانی نبیند.
هم کشف حجاب اجباری رضاخانی و هم یا روسری و یا توسری  منقل نشینان خمینی نشانی در همراهی کنسرت کف کردن توده ایی ـ نفتی بنگی، کف زدنهای علافهای عرق سگی، دیکتاتورمابانه و غیر متمدن است. نه بی حجابی بی بندوباری است و نه تنها حجاب تضمین کننده امنیت دجال مابانه برای زن. هر دوی اینها آفا بالاسری برای زن یا برخاسته از زن هراسی، مردسالارانه و نفی حقوق قانونی اوست حق انتخاب پوشش، از حقوق پایه ایی زنان است. غرب بیش از سیصد سال برای رسیدن به نقطه سیاسی کنونی نیاز داشت. جامعه پلورالیستی، بردباری سیاسی راهی است که در پیش روی ما قرار دارد اگر که نخواهیم بمانند گذشته از این دیکتاتور به دامن آن یکی هول داده شویم.
جامعه ایی که در آن از تواناهاییهای شهروندان برای بهزیستی و خوشبختی ملتش سود میجوید. صرفنظر از اینکه وی، زن یا مرد، کلیمی، مسلمان، مسیحی و یا زرتشتی. کمونیست و یا سوسیالیست و یا متعتقد به سرمایه داری باشد. قانون اساسی خواهد داشت، مبتنی بر احترام حقوق بشر و تضمین حقوق اقلیت. سیاه و سپید نیاندیشیم.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s