شارلی ابدو، سنودن، آزادی و ویروس فاشیزم دینی


این هم نشانی‌ دست اندر کاران جنایت پاریس (برگرفته از سایت آفتابکاران)

 

قال رسول الله: من شارلی ابدو هستم

به گفته وکیل شارلی ابدو طرح جلد شماره تازه این مجله: «قال رسول‌الله: من شارلی هستم!» را دربرمیگیرد.

به گذشته برگردیم. خمینی پس انگولک کردن اوضاع سیاسی عراق، در جستجوی یک بحران بیرونی، در راستای سرکوب انتظار بجای درونی برای برپایی حکومتی دمکراتیک،‌ رشد و پیشرفت کشور، بالاخره توانست آتش جنگ با کشور عراق (دارای پتانسیل لازم برای بحران با ایران) را شعله ور سازد، مخالفان جنگ و سرکوبش را ستون پنجم دشمن نامید.
خمینی شکست خورده از جنگ با عراق در انتقام از این شکست و بالندگی جنبش مقاومت، دست به کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۶۷ زد. وی برای پوشش سلسله شکستهای خود فتوای کشتن سلمان رشدی را هوا کرد. نیاز خمینی به چنین پوششی آنچنان بود که حتی پس از اظهار پشیمانی سلمان رشدی اعلام کرد که : حتی اگر سلمان رشدی اصلاح شده و مردی دیندار شود بر هر مسلمانی واجب است که از جان و مال خود بگذرد و او را به جهنم بفرستد.
جنگ با عراق، نه تنها به وخیم شدن رابطه ایران با کشورهای عرب همسایه، خاورمیانه و شاخ آفریقا منجر شد، که برای خمینی پشیزی ارزش نداشت. بلکه به هدف اصلی یعنی میلیتاریزه شدن منطقه و سیل فروش اسلحه های کهنه به کشورهای حاشیه خلیج پارس دست یافت. برای یاری لازم به بهره بردن از این سلاحها، جریان صدور انقلاب خمینی، نیروهای ارتجاعی ـ فاشیستی بمانند قارچهای سمی برای ملل منطقه، با پول و سلاح رژیم رشد کردند.
فضای تبلیغاتی برای ورود سیاسی غرب به بحرانهای افروخته شده، سرکوب نیروی انقلابی در ایران و پیشگیری از فراگیر شدن اش در منطقه، فتوی خمینی علیه سلمان رشدی صادر شد. این سرآغازی شد برای جنگ تبلیغاتی علیه هر مسلمانی در جای جای جهان. اگر تا آن نقطه، سیاهپوستان و روسها در امریکا، هندی ها در انگلیس، عربها در فرانسه، ترکها در آلمان و و و نماد مخالفت بخشی از جامعه علیه حضور بیگانگان بود، اسلام و مسلمانان جای همه آنها را پرکردند.
چاشنی نظامی «دیگر ستیزی» حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر علیه ایالات متحده بود. این حملات نه تنها به کابینه جرج بوش و نیروی ائتلاف مجوز عملیات نظامی علیه هر نیرو و فردی که الزاما نه تنها موافق با برداشت فاشیستی از اسلام نبوده بلکه حتی مجاهدین خلقی که از خرداد سال ۱۳۶۰ پرچم مقاومت علیه رژیم را برپا کرده بودند، را صادر کرد. بلکه همین مجاهدین از سوی نیروی ائتلاف تا ۱۸۰ بار در روز، زیر بمباران نیروهای ائتلاف در عراق قرار گرفتند. حملات ۱۱ سپتامبر چماقی شد برای لیست گذاری همه نیروهای انقلابی (البته استثناء هم هست)، مسدود کردن حسابها و سرکوب آنان در سطح بین المللی. زین پس هر کردار سرکوبگرانه ایی نبرد علیه تروریسم نام گرفت. حتی فاشیزم دینی هم مدتی با این برچسب زندانی و اعدام میکرد.با نگاه به احکام صادر دادگاهها در ایالت متحده علیه حکومت آخوندی در این رابطه و وضع جریمه های نقدی سنگین، نزدیکی ایدئولوژیک تروریستها و پرواز ۹ تن از ۱۱ تروریست برای انجام این عملیات تروریستی از خاک ایران، به جرئت میتوان گفت که رژیم ایران طراح و تدارکچی عملیات های تروریستی ۱۱ سپتامبر بود.
سرکوب به حیطه سیاسی ـ نظامی مادی محدود نشده و جامعه مجازی و اینترنت را هم در بر گرفت. آنگونه که سنودن گزارش داده است، پس از ۱۱ سپتامبر، حکومتها بطور گسترده ایی مشغول جاسوسی افسارگسیخته و نقض حقوق شهروندی هستند.
بطور خلاصه، وجود فاشیزم دینی در این ۳۶ ساله، اگر برای ملت ایران تنها چوبک دار و شکنجه و چپاول و و بوده، برای از ما بهتران حاکم بهترین رویداد دو قرن است. همین امروز دیوید کامرون، با توجه به حمله تروریستی به مجله فکاهی شارلی ابدو، اعلام کرد که به هنگام انتخاب مجدد، اجازه رویت ایملیهای شهروندان به سرویس های امنیتی را صادر خواهد کرد.
این بدین معنی است که ویروس فاشیزم دینی بنیان شده از سوی خمینی، نه تنها ایرانیان را از حق و حقوق خود ساقط کرد، بلکه با پرورش تروریزم و ارسال آن به کشورهای دیگر، از یک سو، دست به کشتار روشنفکران جوامع دیگر میزند (بخش زیادی از کاریکاتورهای شارلی ابدو علیه کابینه های فرانسوی بود) توجیح برچیدن حقوق شهروندی که حاصل صدها سال تلاش انسان برای بهزیستی میباشد، شده و از سوی دیگر با یاری به فروش اسلحه کهنه غرب به جهان گرسنه سوم و چهارم..الباقی سرمایه های مادی و انسانی آن را چپاول میکند و به در بند کشیدن و واپس نگاه داشتن ملتهای جهان سوم و چهارم … یاری میرساند.
تاکنون مهیب ترین ضربه ها بر اثر وجود حکومت آخوندی بر آنانی آمده که ادعای بهروزی برایش داشته: مسلمانان! یک ضرب المثل سیاسی غربی به چنین فرد و یا نیرویی «احمق مفید» اطلاق میکند. میتوان حکومت آخوندی را ستون پنجم بیگانه و احمق مفید آنان دانست.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s